Wpis z mikrobloga

Czy takie uczucie „zmęczenia” (ból to nie jest) w lędźwiach jest normalne po martwym ciągu czy po prostu mam #!$%@?ą technikę i obciążam ten odcinek za bardzo? Ostatnio popracowałem nad oddechem (biorę głęboki na dole, wypuszczam na gorze, wciagam powietrze i wypuszczam na dole) i myślałem że pomoże, ale dzisiaj znowu to samo.
#mikrokoksy
  • 9
@Niestelrooy: Wydaje mi się, że mam #!$%@?ą pozycje wyjściowa. Nie mogę ściągnąć łopatek jak się pochylam, bo nie sięgam wtedy do sztangi (a za nisko z przysiadem tez zejść nie można przecież). Tak jakbym miał za krótkie ręce #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Następnym razem spróbuje nagrać.
@urak666 czyli normalnie chwycić sztangę i ciągnąć bez żadnego ściągania łopatek? Ja się ostatnio nagrałem w MC i tragedia. Myślałem że mam technikę może nie bardzo dobrą ale chociaż poprawną a tu dupa. Mam garba nawet jak się wyprostuje do tego lordoza. Słabo to wygląda.
@salvador5000: Jak masz kifozę piersiową to prawdopodobnie będziesz ją dalej miał mniej lub bardziej. Można dźwigać bezpiecznie nawet z garbem (też pytanie, czym są proste plecy i gdzie jest granica - zawsze jest to jakiś zakres). Podeślij video to na pewno ktoś pomoże.