Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wierzę, że o to pytam, ale jestem ciekaw.

Mirasy, czy wy golicie dupę xD? W sensie, mi to nie przeszkadza czy coś, ale nie raz jakaś dziewczyna mi mówiła, że hehehe mam dżunglę w dupie. Raczej to wszystko humorystycznie, ale tak się zastanawiam, czy "facet taki ma być", czy może wychodzę na jakiegoś śmierdziela. Nie wiem, pachy i miejsca intymne golę do zera, swetra nie mam, tylko z dupy mi wystaje trochę włosów. Pytam poważnie, z ojcem czy kumplem raczej nie poruszę tego tematu ¯\(ツ)_/¯

Ogólnie to wszystko to były takie luźne obserwacje, normalne przy poznawaniu swoich ciał. Żadne rimmingi, strapony czy masowanie prostaty nie wchodziły w grę, żeby miało im to jakoś przeszkadzać.

PS Tak czy siak nie zamierzam golić odbytu, po prostu jestem ciekaw
PS2 Oczywiście odpowiedzi #rozowepaski też mile widziane, jak to wygląda z ich facetami

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #pytanie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz
Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 28
  • Odpowiedz
A ci co gola to jak wy to robicie? xD przecież to trzeba jakieś wymyślne fikołki frykasy wygibasy robic zeby to ogarnąć bez zacięcia się
  • Odpowiedz
@Sigmanus: potem to już na wyczucie, a na początku jak się boisz to można zrobić przykuc i podłożyć lusterko, wtedy widzisz dupę i golisz bez stresu, chociaż koordynacja ruchów na początku jest ciężka. Robisz jak wygodnie, zazwyczaj od środka rowa na boki
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: Słuchaj, ja nie mówię że masz zarośnięty jak małpa chodzić bo to też nie bardzo przystoi no ale znajdź ten złoty środek. Po prostu golenie dupy mocno trąci metroseksualizmem w mojej ocenie. Rób co chcesz, ja tego nie ogarniam.
  • Odpowiedz