Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: w sieciówkowych na pewnie nic nie znajdziesz, bo sama szukałam. Mogą być w sklepach z brafittingiem co ma różne marki, ale to też ciężko, można ewentualnie na zamówienie pytać. Poza tym te cycki wyglądają na trochę większe niż D/E, na pewno nosi dobrze dopasowany rozmiar? Może obwód być za duży i miska za mała.
  • Odpowiedz
OP: @hipotrofia: @MadIen: To jest E, tak wygląda bo jest za mały stanik (To, ze na metce jest D to pewnie nawet nie jest D :P) Mam ok 77 pod biustem i 95 w biuscie. Mam staniki z fiszbinami 75E i są dobre, nic mi sie nie wylewa i nie uciska. F tez przymierzalam nie raz, ale jest luz w misce. Dzięki za Asos, tam faktycznie może cos dobiorę
  • Odpowiedz
Stanikomaniaczka: Anonimowo, bo nie mam konta.
Proponuję najpierw wizytę u brafitterki - takiej z prawdziwego zdarzenia. Na fb jest grupa Balkonetka - dziewczyny polecą coś w Twojej okolicy. Fajną propozycję braletki z wbudowanym standardowym stanikiem (dedykowaną właśnie dziewczynom z większym biustem) znajdziesz w ofercie Ewy Michalak, ja ze swojej strony gorąco polecam.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
OP: Ja się pytałam o taki biustonosz jak ze zdjęcia - tylko @RexFortune mi odpisala sensownie, Lyzy jest bardzo ladnym modelem, pewnie ją kupię. Nie mam ochoty isc ZNOW do brafitterki bo juz u takich bylam i dla nich szczytem marzen było wepchnąc mnie w 60G i oo jak ładnie podnosi i trzyma - mam gdzies taki pancerz, w tym sie nie da chodzic. W 70F tez sie nie da chodzic,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli szukasz jeszcze czegoś wygodnego, to polecam staniki Calvina Kleina - te nieusztywniane z Modern Cotton na przykład, ale są też koronkowe (https://answear.com/1298778-calvin-klein-underwear-biustonosz.html). Ostatnio ciągle w takich chodzę, bo są o wiele wygodniejsze niż fiszbinowe. Mam teoretycznie 65G (67 pod biustem, 91 w biuście), kupuję M w Calvinie Kleinie. Przy Twoich wymiarach pewnie lepsze byłoby L.
  • Odpowiedz