Wpis z mikrobloga

@asdasdce2w: nie mam pojęcia, wpadłem na ten pomysł 10 minut przed napisaniem posta.
Widziałem jakiś projekt na Githubie, bo chciałem zobaczyć czy ktoś już to zrobił i coś było, ale nie miałem czasu przejrzeć.
@Bruno_: doświadczenie w Javie mam, może niezbyt wielkie, ale coś tam potrafię.
  • Odpowiedz
@Bruno_: nie potrafię odpowiedzieć na to. Javą zainteresowałem się jakoś pod koniec stycznia, przeczytałem kurs z kobietydokodu.pl i uzupełniałem swoją wiedzę m.in. czytając rozwiązania moich problemów na stackoverflow itd.
Nie mam się za jakiegoś guru, ale jakieś doświadczenie jest.
  • Odpowiedz
@netsu_: pobierz aplikacje vulcan, Packet Capture i baw sie, zrozum jakie requesty robi i w api bedziesz musial je najzwyczajniej w swiecie odtworzyc
  • Odpowiedz
@netsu_: ja teraz wlasnie robie dla librusa, jak chcesz ziomkom z klasy robic to pewnie czesc ma iphony, to polecam robic w ionicu (od razu nauczysz sie angulara ktory jest w miare podobny do javy), bedzie dzialac od razu na androida i iphone
  • Odpowiedz
  • 0
@netsu_ no ja wlasnje ludziom z klasy robie xD tylko ze to bedzie tylko wysylac powiadomienia ze nowa ocena i nic wiecej nie planuje, bo nie ma to sensu xD
  • Odpowiedz
@Bruno_: początkowo chciałem zintegrować to z botem na Discorda by dostawać powiadomienia o ocenach, zastępstwach z danego dnia itd., ale potem zobaczyłem, że jest jedna, nierozwijana już i w dodatku niezbyt dobrze napisana biblioteka do obsługi tego, więc postanowiłem, że zrobię swoją. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz