Wpis z mikrobloga

( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja pijana w sztok dziewczyna właśnie powiedziała mi, że uprawiała dotąd s--s z ponad 17 kolesiami. Oznajmiła "byłam straszną zdzirą na erazmusie, ale wybaczysz mi, prawda kochanie?". I wtedy n------a zasnęła z głową na moich kolanach. Jesteśmy w związku od dwóch lat i mieszkamy ze sobą. Nie używaliśmy nigdy prezerwatyw. Odp: "-byłam straszną zdzirą na erazmusie" 2 lata * 364 dni/ rok / 17 kolesi = nowy koleś co 43 dnia. Zakładając, że prawdopodobnie uprawiała s--s z każdym z tych kolesi ze 3 razy, a przeciętna długość penisa wynosi 14 cm, a średni stosunek mógł trwać ze 100 pchnięć do czasu spuszczenia się: (100 pchnięć / stosunek)* 3 stosunki średnio * ~28cm (14cm pchnięcie w przód - drugie 14cm wyjęcie) = 8400 cm kutasa . 17 kolesi * 8400 cm = 142800 cm fiuta, co daje 1,428 km. Twoja dziewczyna miała Circa ebaut~1.4 kilometra kutasów w sobie. Wsiądź do samochodu i przejedź ~1.4 km i myśl o cudzych kutasach przez cały czas od początku do końca trasy. Ona miała w sobie tyle fiuta.
#heheszki #s--s #zwiazki
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Januszer chodziło o średnią. Biorąc pod uwagę tylko tych którzy s--s mogli z nią uprawiać, to odrzucamy skrajnie małe wyniki, więc średnia musi być zdecydowanie wyższa.
Czysta statystyka bez dorabiania ideologii.
  • Odpowiedz
@Januszer jaki dligodystansowiec.
Ile pchnięć na minutę liczysz?
S--s tantryczny uprawiają.
Nigdy nie liczyłem pchnięć, ale spodziewam się ze jedno jest na sekundę lub max kilka sekund.
S--s średnio trwał poniżej 2 minut?
Skoro taka jest średnia to ile trwał najkrótszy stosunek?
  • Odpowiedz
@AnonimowyGoj
@wamaga
@zasadzka01 jesli jestescie chadami i zapinacie co tydzien inna, to jestescie w tej samej kategorii, co te slynne puszczalskie z ogromnym przebiegiem. ja tu mowie o gosciach, ktorzy spali np z 1 albo z zadna i potem wiaza sie z taka, ktora braliscie tydzien temu w kiblu z kolega xD
  • Odpowiedz
@rraaddeekk: czyli według Ciebie ktoś z przeciętnym chujem nie mógł z nią uprawiać seksu, rozumiem lecz tak nie uważam. A to że 100 pchnięć to raczej nie dużo każdy wie, jednak w Twojej wypowiedzi zabrzmiało to tak jak napisałem wyżej. Dobranoc bez odbioru, idę spać po nocce.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Zrobisz co zechcesz, ale jak z nią nie zerwiesz to zdradzi. Kobiety nie zmieniają się nigdy, o------e tych wszystkich fiutów to było działanie podyktowane wewnętrznym imperatywem i ten imperatyw będzie już w niej zawsze. Zdradzi na 100%.
  • Odpowiedz
@ponurychlopiec: nie w tym rzecz :) nie ma się co zastanawiać ilu gości miała dziewczyna. Jak ci się podoba, zaczynacie się spotykać, fajnie się układa, to są jakieś (pozytywne) powodu ku temu, nie ma co wnikać na siłę i psuć sobie wrażenia.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Popełniłeś błąd w obliczeniach, wstawiając tam liczbę 17. Jednym z tych 17 jesteś Ty, więc na Erazmusie bzikało ją co najwyżej szesnastu Mokebów, ale i to przy założeniu, że pojechała tam jako dziewica.
  • Odpowiedz