Wpis z mikrobloga

@johnybrawo: No chyba na głowę upadłeś, albo w swojej piwnicy nie miałeś Internetu przez ostatnie lata :D

Ze dwa miesiące temu wymieniałem kilka filmów z pamięci na Wykopie, które wyszły bardzo dobrze i zebrały masę dobrych opinii. Przekopiowuję:

Bogowie (2014), Róża (2011), Wołyń (2016), Ostatnia rodzina (2016), Pod mocnym aniołem (2014), Twój Vincent (2017), Jestem mordercą (2016), Carte Blanche (2015), Zimna Wojna (2018), Człowiek z magicznym pudełkiem (2017) (film może nie
Ten film to troche smutny obraz, ludzie dla samego zrobienia na złość"musza iść". A teksty w tym choćby wątku pokazują lustrzane odbicie moherów wśród "wrogów kleru".

Szkoda że ludzie zamiast ocknąć się i zrobić krok w tył z nienawiści, do czegoś w rodzaju centrum... wbijają w jakieś nienawiści.

Oczywiście skrzywdzeni przez kk mogą czuć nienawiść, ale tu chodzi o takie skrajności... Fanatycy religijni vs antyreligijni. Każdy inny widzi w tym kolejny po
Świętojebliwe zagłębie - here. Przykład z Rzeszowa, Sobota, 20. W pozostałych godzinach i u mnie w mieście jeszcze mniejsze wypełnienie.

@maniac777: coś co się mojRzeszów z Przemyślem pomylił.
Coraz bardziej wizja kościoła z "Młodego Papieża" wydaj mi się potrzebna.
Ciekawe kiedy rzucą klątwę na ten film.


@isaacrad:
Przeklęci niechaj będą w domu i na dworze, przeklęci w życiu i w skonaniu, stojący, siedzący, robiący i chodzący, przeklęci w mieście, w siole i na roli, przeklęci na polach, w lasach, na łąkach i pastwiskach, na górach i w dolinach. Niemoc nieuleczalna, pestylencja, wrzód egipski, hemoroidy, świerzb i parchy niechaj padną na ich oczy, gardło, język, usta, szyję, piersi, płuca, uszy, nozdrza,