Wpis z mikrobloga

@Polkopsky: Geny to jedno, przeprogramowywanie sobie charakteru z kompletnie #!$%@? to bicie głową w mur, da się, ale to jak kąpanie się w kisielu, gdy inni pływają w wodzie. Widziałem w życiu jeden udany przypadek zakończony pełnym sukcesem, więc jest to możliwe.

@AurenaZPolski : Da się być szczęśliwym będąc samotnym, o ile człowiek pokocha browar. Jest to niestety szczęście krótkotrwałe i na dalszą metę niszczące.
@HalpMePLIS:
@AurenaZPolski: umiem ale nawet twój opóźniony umysł nie potrafi sobie wyobrazić jak ciężko znaleźć taką co będzie twoim yin, gdy ty jesteś yang. Niepotrzebnie nawet zakładam że w twoim związku chodzi o coś więcej niż ruchanie i wspólny kredyt
@AurenaZPolski: nie wybrzydzam ale nie inwestuję w coś na co nie mam ochoty. Nie mam mieszkania po starych, żadnych perspektyw przez #!$%@? otoczenie, i #!$%@? wizerunek przez geny. Gdybym chciał zacząć ruchać musiałbym zacząć przeznaczać część swoich pieniędzy na rozwój osobisty i część swojego czasu, na co zwyczajnie nie mam ochoty by ruchać jakieś 6/10 suki dla których bóg jest odpowiedzią na ich trypla na piździe po wakacjach na erasmusie.
Gdyby
@Polkopsky: Ja mówiłem o #!$%@? wskutek ekstremalnie #!$%@? wzorców z dysfunkcyjnej chałupy.

na szczescie sami sie usuwaja z puli genetycznej


@arcxa: Usuwają się, murwa, od tysięcy lat i usunąć nie mogą. Też bym się cieszył z wymarcia tego gatunku, jakimś cudem jednak wciąż znajdują się mało wymagające różowe, które figlują nie z tym co potrzeba.

Na razie to Polacy się usuwają z puli genetycznej. I bardziej prawdopodobne jest, że w
@AurenaZPolski: zanim odkuję się na zadowalający poziom rozwoju osobistego to będę miał 30 lat i suki będą na mnie mówić "spieprzaj dziadu" zamiast "chad" + jak już znajde pracę która pozwala mi utrzymać godny poziom życia to zrezygnuję z niej by pójść na gównostudia i tak koło się zatacza #!$%@?