Wpis z mikrobloga

jak chcesz serio czymś działać to ostentacyjnie mów jej że spotykasz się z inną, pokazuj zdjęcia ze spotkań z tą laską, opowiadaj jaka jest cool itp.


@Wilczeniec: NIE RÓB TEGO.
  • Odpowiedz
@Wilczeniec: zawsze możesz ochłodzić kontakt na kilka tygodni, a jak zapyta, czemu znikasz, to powiedz, że spotykasz się z kimś. Jak będzie pytała o szczegóły, to bądź tajemniczy, niech się zastanawia. Kiedyś taka zagrywka w moim przypadku się sprawdziła. Nie wiem czy pytali już - długo się znacie?
  • Odpowiedz
@SinShop: Przyjaźń z kobietą jest c-----a w momencie, gdy dla niej jesteś przyjacielem, a ona dla Ciebie czymś więcej (albo chciałbyś, żeby była czymś więcej). Ogólnie bardzo mroczne miejsce i ratuj się kto może.
  • Odpowiedz
@giovan-a: Dlaczego ma tego nie robić? Ja rozumiem doskonale, że kobietom taki stan to w to mi graj jest, jak facet tańczy wokół za darmo, ale gościu ewidentnie chciałby mieć inne relacje niż tylko przyjaźń to dlaczego nie miałby spróbować wyperswadować, wydobyć tego uczucia z tej laski, skoro udało się zbudować taką bazę przyjacielską. Jak to się nie uda to niech da sobie spokój. Zrozum, że człowiekiem steruje instynkt i
  • Odpowiedz