Wpis z mikrobloga

@4191727801 nie spinam się do wszystkich, tylko do osób, które mają problem, że je wołam. Nie moja wina, że nie wiedzą jak działa wykop i co można zrobić, żeby ich nie wołać. Nie mam zamiaru też im tego tłumaczyć.
Wystąpiło ono wskutek wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w okolice lwiej zmarszczki.

@BeachYes: Nie zazdroszczę osobie poszkodowanej. Ta historia może posłużyć jako przestroga innym kobietom chcących wstrzykiwać sobie w czoło, usta, cycki czy w dupe upiększające kwasy :/

Do takich rzeczy prowadzi robienie zabiegów u niekompetentnych osób oraz chęć zaoszczędzenia sobie kosztów.

@BeachYes: A moim zdaniem do takich rzeczy prowadzi nieakceptowanie samego siebie, też mam lwią zmarszczkę i absolutnie nie przeszkadza ani
@pieczarrek czyli naprawdę potrzebujesz instrukcji co zrobić, żeby nie być wołanym? Następnym razem będę wolała ludzi z tego wpisu, mam ogromną nadzieję, że tylko tutaj komentujesz bez plusowania.
@chagni jak tego nie plusowałas, to nie będziesz już wołana.
nie, to nie było tak. Przeczytaj cały artykuł.


@BeachYes: Rozumiem, chodziło dokładnie o to tlumaczenie:

"Kosmetyczka broniła się w programie, że to nie jest jej wina, czego dowodem miało być to, że klientka, gdy od niej wychodziła z gabinetu, nie miała blizny na czole ani martwicy, i że one pojawiły się po kilku dniach, więc być może osoby, do których zwróciła się po pomoc doprowadziły do rozniesienia infekcji. "

Czytałem już