Wpis z mikrobloga

Czy miał ktoś 3ds i szybko się pozbył? Myślałem właśnie nad tą konsolką, ale grałem w jakieś części zeldy, z rzutem izometrycznym, i było mocno średnie. Podobnie za Mario nigdy nie byłem, ale też nie miałem na czym pograć w te nowsze części. Grałem też w Mario Cart I jest ok, ale do pogrania na imprezie z kimś. Jest tam coś wartego zagrania? Biblioteka jest obszerna i dużo ludzi się nim jara, ale mam wrażenie, że jest to jakiś konkretny target ludzi, którzy lubią cukierkowe zeldy i Mario. Korzystał ktoś z tego grając wczesniej w gry na PC/Xbox/PS4?

#gry #pytanie #3ds
  • 11
  • Odpowiedz
Ja mam i korzystam aczkolwiek ostatnio sporadycznie. Posiada dobre jrpgi jeżeli taki gatunek Ci odpowiada. Ż mniej cukierkowych może któraś część Monster Huntera. Więcej nie powiem że względu na to że głównie kupiłem konsolę dla gier z ds-a i gier jrpg.
  • Odpowiedz
@spike200: ja mam pc/x1/switcha nawet ps2 a i tak czasem się pogra na 3ds
najbardziej to w pokemony jakieś, bo bardzo je lubię, gierki logiczne (typu Profesor Layton czy Dr Kawashima) no i zeldy wszelakie
  • Odpowiedz
@spike200: niestety 3ds jest głównie do cukierkowych platformówek i jrpgów. Jeśli nie lubisz ani jednego, ani drugiego, to nie warto kupować 3dsa.

Swoją drogą, mój niebieski, głównie gracz PC/PS4, lubi czasami pożyczyć odemnie 3ds do platformówek, bo to coś zupełnie innego niż to w co gra na codzień.
  • Odpowiedz
@spike200: 3DS był moją pierwszą konsolą Nintendo i wciągnąłem się strasznie. Cukierkowatość tych gier nie powinna Cię zrażać, bo nie oznacza to wcale, że są one łatwe, albo niedojrzałe. Akurat N przemyca sporo fajnych żartów dla dorosłych w swoich grach. Poza tym są też "poważniejsze" tytuły, więc na pewno coś znajdziesz dla siebie :)
A poza tym, tak jak @wykopowy_brukselek pisze, picrossy strasznie uzależniają
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: kurde, no to jest w tym najlepsze. Fajne 3d, wszystkie laytony ograne, gram powoli w Katrielle, mam tez pare innych gierek... a i tak jak wlaczam na pare minut to najczesciej leci Picross. Tylko nie ten slaby 3D, tylko prawilny w 2D!!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spike200: męczę ambitne gry na pc, a w podróży czy w łóżku gram na 3ds, na którym przez kilka miesięcy nabilem ponad 700h, z czego Mario i zeldy to góra 50. Jest dużo innych gier na tą platformę niż cukierkowe.
  • Odpowiedz
@spike200: Mam konsolkę od paru dni i bardzo mi się podoba. Największy minus to potężny power drain w trybie uśpienia - bardzo szybko pożera baterię dlatego trzeba pamiętać żeby ją wyłączać.
Jest to w sumie sprzęt retro jakby nie paczeć. I gry tzw. dla dzieci potrafią być dość wymagające.
Jest nawet jedna gra stworzona przez naszych rodaków - 80's overdrive jest to exclusive na 3dsa :-)
  • Odpowiedz