Wpis z mikrobloga

@pussi_magnet: https://www.facebook.com/a4b7golden87/ Tu pełno fot. Akurat ja miałem okazje już kupić z poprawiona pompa oleju (pompa od 1.9 TDI, lub można zmieniać sam ołówek pompy co 200 tyś, albo pompa od 1.9 i spokój). Z rzeczy jakie ja zrobiłem przez rok: Wymieniłem komplet wahaczy z przodu (tak naprawde kwalifikowały się 2, ale cały zestaw był fabryczny a auto ~260k) bo zaraz by wychodziły kolejne, jakbym tylko 2 wymienił. Komplet Lemfrodera (ten
@golf3cabrio: Gdzies mam :D Musze poszukać, ale nie powiedziałem ostatniego słowa, w tej chwili jest troche za małe turbo (1756vk+koło CNC) do obecnych wtrysków (Firad HF50) i podkapca :D Planuje atak na 270/520+ nm, na GTB2060VKLR :D tylko na razie mieszkanie pochłania wiekszosc zaskórniaków....
@kipowrot: Moim zdaniem nie lepiej, po pierwsze taka wolnossaca benzyna o podobnej mocy musiala by byc np. 3.2 lub 1.8/2.0 Turbo w obu przypadkach przy moim stylu jazdy w cyklu miejskim nie zszedlbym ponizej 20 litrów. Tutaj zamykam się w 10 ON w mieście i około 6-7 w trasie w zaleznosci od predkosci. A troche jezdze bo kolo 30 tys rocznie.
Pozatym cale życie jeżdżę dieslem, a to już 4 auto