Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja uważam, że granie lucio/moirą zamiast Łaska w brązie/srebrze jest po prostu głupie?
Ja wiem, że nerf, że prosi nią nie grają, ale do cholery... jesteśmy w brązie xD.
Ona wciąż jest najłatwiejsza do ogarnięcia.
#overwatch
  • 14
@Papilon: Moira wyleczy bez problemu wiecej niż mercy a dodatkowo zrobi dmg, będzie 1 w killach bo łatwo nią dobić low hp, wygra 1vs1 i #!$%@? jak będzie gorąco. Lucio nie zrobi wiele dla teamu ale i tak więcej niż mercy bo nie #!$%@? się zaraz po respie. Jeszcze dochodzi to że nic tak nie trigeruje jak mercy.
@rdy: @Matthe: dobra, to może moje subiektywne uczucie. Sygnalizuję, że jestem brąz/srebro, więc wystarczy mi przyzwoite ogarnięcie postaci i teamplay żeby zwyciężyć, a tym bywa różnie.
@rdy: wciąż mercy ma resa który daje duzo w kluczowych sytuacjach i jest duzo bardziej mobilna od any i ma self regen zdrowia przez co jest w stanie latwiej uciec i przezyc. Mercy nadal jest mocna i jej srednia leczenia na 10minut/mecz jest nadal duża, nawet wieksza od any patrzac na top 20 graczy mercy(12-14k heala na 10 minut i any(10-12k) z overbuffa, a to dlatego ze mercy nie potrzebuje do
@kontowykop:
tylko że ana sobie moze stać z tyłu i zagrożeniem dla niej są flankerzy, a mercy musi latać na smyczy żeby cokolwiek zrobić i zabić ją banalnie prosto w środku walki

mercy leczy, i tylko tyle
ana leczy, debuffuje i buffuje nanoboostem + zadaje dmg jak potrzeba
moira leczy i #!$%@?. Że może się skończyć? Jak ktos dobrze moirą gra to to nie występuje praktycznie
bagieta leczy i #!$%@?
lucio
Nie zgadzam się z tym, że mercy jest banalne prosto zabić. Mercy jest w stanie dashowac od jednego gracza do drugiego co chwile mogąc w ułamek sekundy znalezc sie w kompletnie innym miejscu. To ana ma bardziej przewalone jesli nie ma jakiejs bagiety/drugiego healara do pomocy kiedy skacze na nia winston z d.va albo genji z tracer. Mercy jest w stanie od razu odskoczyc w przeciwnym kierunku do kogos z druzyny i
@VonCrey: widocznie nie widziales dobrych mercy. Sam nie gram nią za dużo ale jak już mam taką przyjemność to na prawdę ładnie można nią dodgować i uciekać. Także grając na lepszych graczy, którzy mainowali mercy przekonałem się na własnej skórze jak dobry gracz mercy jest w stanie długo przeżywać i mając na myśli dobry mówię o graczach top 500, nawet jest/był taki Polak grający wyłącznie mercy który swego czasu chyba wbił
@rdy: to prawda, że popularność mercy spadła na rzecz any po ostatnim nerfie mercy i jednoczesnym buffie any ale po prostu nie zgadzam się z tym co było wyżej pisane, że mercy jest useless powyżej golda bo wciąż jest grana nawet na gmie.