Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? prawie 1K w 6 godzin serio !!!! mam nadzieje ze ten debil wroci na sluchawke za najnizsza krajowa ludzie pracuja w uj czasu na to a ta #!$%@? menelica jeszcze mowi ze to ciezka praca .. gdzie sie #!$%@? od rana browarem i gowno soba reprezentuje ... nie #!$%@? sie w portfele innych ale to co robicie to jest gowno i donejtujecie taka patologie .. upsss przepraszam podobno patologia to jest jak "ktos umrze w rodzinie" dla mnie to jest wysmiewanie ludzi ktorzy pracuja uczciwie i tyle... pozdrawiam wszystkich normalnych
#danielmagical
  • 15
  • Odpowiedz
@bialaowca: to moze ty zrob to samo jak chcesz pokazywac swoja rodzine ktora pije na umor " jak wiesz co to slowo znaczy " i co warte jest to tych 3zl ??? sam to pewnie ogladasz dla beki i zadnego sms-a nie wyslales - ja nie wyslalem nigdy- i o jakim siedzniu ty mowisz .... kto normalny takie rzeczy pokazuje
  • Odpowiedz
@bialaowca: nie chce mi sie dawac w konwersacje z toba przeczuwam ze masz pewnie okolo 18 lat i pewnie zrozumiesz to jak dorosniesz i bedziesz mial swoja rodzine ale pozdrawiam za rozmowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz