Wpis z mikrobloga

Jeszcze nie doszło do trzeciego spotkania z dziewczyną, o której pisałem we wpisie https://www.wykop.pl/wpis/35077873/. Nie pasował jej żaden z terminów, który zaproponowałem. Nie chcę też pisać do niej, żeby spotkała się ze mną kiedykolwiek, bo nie chcę wyjść na desperata. Wiadomo, że tak naprawdę po przyjściu z pracy siedzę tylko przy kompie i przeglądam wykop, ale udaję przed nią, że też mam swoje życie i też nie każdy termin mi pasuje.

Wydaje mi się, że na szybkich randkach dopasowało ją z kilkoma facetami i poza mną spotyka się z kimś jeszcze. Pisze jednak ze mną, bo jestem opcją zapasową. Jak jej nie wypali z którymś z pozostałych gości, to wtedy będzie miała większą ochotę, by spotkać się ze mną.

Rok temu miałem podobną sytuację i bardzo źle ją znosiłem. Spotkania z wieloma kobietami z szybkich randek jednak dobrze mi zrobiły. Teraz mam na to w------e.

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #randkujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyjzprz2 Niestety taki scenariusz jest prawdopodobny, kobiety często trzymają się kilku "gałęzi" na raz.
A propos siedzenia po pracy na wykopie, nie myślałeś żeby pójść na kurs języka obcego? Po pierwsze jest do bardzo dobry sposób na podniesienie kwalifikacji zawodowych, niezależnie czym się zajmujesz. Po drugie na takich kursach zawsze jest dużo różowych, które możesz poznać nawet tylko w celu poprawiania swobody kontaktów i nawiązywania znajomości.
  • Odpowiedz