Wpis z mikrobloga

Siemano komputerowe świry przybywam z krainy konsol( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam młodszego brata 15 lat ma wariacik i chciałbym mu sprawić trochę przyjemności i zupgrejdować mu komputerek do grania.Obecnie wygląda to tak:
Amd phenom ii x4 955 black edition
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
8GB ramu ddr3

Co można wymienić dorzucić żeby młody mógł sobie pograć? Chciałbym na pewno kupić klawiaturę + myszkę bo ma jakieś chińskie.
#pcmasterrace
#komputery
  • 13
@mikseroral: no w sumie to trzeba by było wymienić wszystko, bo wymiana pojedynczej rzeczy za dużo nie zmieni. Trochę bottleneck chyba jest na procku więc zacząłbym od niego, a z nim niestety też ram i płytę główną.
@Norskee: Nie chodzi o to żeby było wszystko ultra haj strimer enterajment full wypas za over9000 zł
@atestowanie2: Najbardziej nie podoba mi się monitor (21,5" Samsung SyncMaster EX2220 LED) i klawiatura + myszka. Widziałem takie gejmingowe monitory 21:9?, takie mega szerokie może takie coś mu sprawić. Kupiłem mysz steelseries rival 100 i szukam klawiatury mechanicznej są jakieś dobre ale nie z gejming series?
@mikseroral: Przepraszam, nie zauważyłem. Wcześniej sprawdziłem płytę, był napisany socket AM3, jak wszedłem na Ceneo, to ten sam socket widniał przy procesorze. W takim razie szukaj czegoś relatywnie mocnego i taniego dla swojego socketu.