Wpis z mikrobloga

  • 6
Nic dziwnego z przebiegiem skraca się żywotność. Polecam sznurek zamiast bagnetu jak zamoczy się to jest okej i pochodnie można zrobić jak coś się zepsuje w nocy
  • Odpowiedz
@kikoen to by sie zgadzało bo chłop co od niego brałem mówił że miarka się już troche upaliła i trzeba kupić dłuższą bo nie sięga ale olej i filtr mówil że wymieniał dopiero co zgodnie z zaleceniem producenta
@donvittorio - olej swiezo po wymianie jest kartka serwisowa

@yolow71 no troche mnie uspokoiles ale jednak wole miec wszystko zrobione tip top
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: kolego błąd, w passatach jeśli bagnet nie sięga do oleju musisz wziąć go na podnośnik i porobić kilka wgnieceń w misce olejowej. Te wgniotki podnoszą olej do góry. Robi się to młotkiem, prosty zabieg, a ASO krzyczy 600 zł za to.
  • Odpowiedz
@JuneJohn kułcze a jakbym pojechał do mechanika jakiegos garazowego to by mi to ogarnął za jakieś rozsadne pieniazki? Nie mam dostepu do podnosnika ani kanału a Troche cieńko u mnie z kasą bo dopiero co wymieniłem komplet opon na nowe.. poprzednie były przystosowane do niemieckich autostrad tzn niski bieżnik prawie gładkie a na przeglądzie mi dureń powiedział że nie przepuści mnie na tych oponach bo są łyse. Nie mają za grosz wiedzy
  • Odpowiedz