Wpis z mikrobloga

Biegnę dzisiaj w runmageddonie pierwszy raz w zyciu. Jestem przerazona i mam watpliwosci czy w ogole stawac na starcie... Powiedzcie cos milego, bo od wczoraj mam sztywne miesnie i scisniety zoladek :(
  • 83
  • Odpowiedz
@No_Sugar: generalnie, to lajtowy bieg w sumie i nie ma co się stresować, fajna przygoda, kilka przeszkód gdzie, trzeba się przemęczyć, ale bez przesady.
Prawie nie ćwiczę, a biegłem takie biegi 3x jako zawodnik i 3x jako fotograf (trudniej).
Baw się wesoło.
  • Odpowiedz
@No_Sugar Dasz radę, to nić trudnego. Survival race 12KM 50 przeszkód zrobiłem z kumplem na kacu, a runmagedon 6KM we Wrocławiu zrobiłem na czczo. Nic się nie stresuj, to jest fantastyczna przygoda! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@No_Sugar: Jest super zabawa, na przeszkodach zawsze ludzie sobie pomagają, absolutnie nie ma czym się stresować. Jak masz, to weź tylko jakieś rękawiczki bez palców i długi dół, co by sobie kolan za bardzo nie poobdzierać. Do boju!
  • Odpowiedz
@No_Sugar: Jaki dystans ? Intro rekrut classic ? Różowym na trasie bardzo dużo osób pomaga poza tym to tylko zabawa jak jakiejś przeszkody nie pokonasz nic się nie stanie. Powodzenia mirabelko. Biegłem z kumplem i różowe mu niekiedy pomagały bądź chciały pomagać :)
  • Odpowiedz
@No_Sugar nic trudnego w Runmageddonie nie ma, nie raz biegłem ze znajomymi, którzy aktywność fizyczną mają raz na 2 miesiące albo z kobietami na oko 60-70 lat. Wszyscy na metę dobiegali. Trzeba być chorym/bardzo otyłym/spierdoksem, żeby tego nie ukończyć:) Chyba, że biegniesz hardcore'a:)
  • Odpowiedz
@janekbokwaitek: Taka dygresja, sportowe świrusy również biegną swoim tempem, także wstawka o tym aby się zadeptali, śmierdzi bóldupstwem z twojej strony.
@No_Sugar: A Ty wyluzuj trochę, bo cierpisz na trzęśidupstwo. Nikt cię nie będzie oceniać nawet jeśli będziesz się czołgać tyłem do przodu, znajdzie się kilkadziesiąt osób chętnych do podsadzenia, wciągnięcia czy innej asysty. To jest bieg z przeszkodami, a nie samotna podróż na Marsa czy objawienie głównych bóstw. Owszem,
  • Odpowiedz
a nawet możesz je omijać


@MirkobIog: Robi się karne burpees. Gardzę ludźmi którzy nie robią przeszkód, nie robią burpees a potem chwalą się, że Runmageddon przebiegli. A gówno zrobili.
  • Odpowiedz