Wpis z mikrobloga

@realbs: Byle żul z pod żabki mógł by napisać to samo. Nie rozumiem tej nagłej fascynacji Janczykiem skoro już od kilku ładnych lat wiadomo, że to śmieć jest. Jaki upadek ? #!$%@? miliony ludzi potrafią sobie radzić z większą presją niż on miał i jakoś nie toną w wódzie.
@fazanotdead:

tylko dla tego


dlatego*

To otwórz oczy, bo miliony ludzi interesuje ludzki upadek, nie ważne w jakiej formie. Czytanie o Marilyn Monroe też będziesz negował z wiadomych przyczyn?
@realbs: Jeszcze raz ci powtórzę. Nie widzę powodu wysławiania upadków tak zwanych celebrytów tylko dla tego, że są znani. Co dziennie zwykłych Kowalskich dotykają większe tragedie i nie widzę powodu dla czego ich nieszczęście jest niby gorszę bo nie było ich na okładkach magazynów dla ameb. Ale jak sobie wolisz. Nie będę ci przecież dyktował co masz czytać.
@fazanotdead: Nie chodzi o to, że pochwalam czyjekolwiek wysławianie. Nie mam zamiaru w żaden sposób bronić Janczyka, bo gość doprowadził sam siebie doprowadził do żenującego stanu i wątpie, że istnieje ktokolwiek, kto wierzy w to, że gość od dna się odbije. Mnie interesuje to, w jaki sposób upadł i po prostu mam czystą ochotę się tego dowiedzieć.

Inna sprawa, że wydawanie takich książek to nagłaśnianie tragedii i przestroga dla innych, nieco