Wpis z mikrobloga

@sw-walenty:
Dzisiaj od rana wysyp imbecyli na tagu. Rano byl tu nawet PRowiec Meksyka i moderator lajtow Dominika w jednej osobie. Wysmarowal esej na pol strony o tym jak zle traktujemy biednego majora i jak bardzo musimy mu pomagac.
Szkoda , ze skasowal caly topik, bo bylo tam zloto, np nazwal go "biednym starszym czlowiekiem", oraz "niepijacym alkoholikiem" hehe.
Wydaje mi sie, ze szykuja z Dominikiem skok na kase Pasozyta. Probuja
@Docent_nauk: Ty, ten pijarowiec mnie rozwalił. Kmiotek z zerową, hermetyczną wiedzą o US17, a expose jakby knurowi wybierał brud z wałków tłuszczu :D Bo jakiś noname Dominik dał mu opa na kanale. Masakra. Wręcz wypowiadał się w imieniu Suchego (co każdy z nas może zrobić xD). @TimmiTimmi jakiś Radeon czy coś. U mnie też spamuje idiotycznymi komami.
@sw-walenty: Było by bardzo niedobrze, gdyby ktoś poinformował Krzysia, że ten czlowiek pomaga Mexicanowi i prawdopodobnie szpieguje na Szkolnej.Bardzo by było przykro.Dobrze że nie mam telefonu do nikogo z rezydencji.
@TimmiTimmi:
Wygladalo, ze ma tu konto od jakiegos czasu, bo byl czerwony. Rafal Jakubowski czy jakos tak, ale nie moge go teraz znalezc. Grozil, ze jak bedzie obrazany, to.....uwaga.....
....przestanie tu pisac!!!!! Taki twardziel, nie wahajacy sie pozbawic nas swoich madrosci. Zapowiedzial ostra cenzure lajtow i komentarzy pod filmami na YT.
Pamietam jego FB, ktorego ktos tu wrzucil i ktorego moglem przegladac, mimo ze nie mam tam konta. To jakis psychofan
Rafal Jakubowski


@Docent_nauk: Wszystkim nie jest w stanie dać shadow bana na YT.Szybko #!$%@? się ze stanowiska.Co on chce osiągnąć cenzurą? Trzymać pasożytów w niewiedzy, czy ograniczyć hejt na psznym jedzeniu ?Nie godzę się na taką ingerencję.Będzie tępiony i mam nadzieję że to przeczyta.
@TimmiTimmi:
Najbardziej ze wszystkich szkodzi Majorowi, bo 80% donejtow to hejt od gimbow, ktorym jeszcze chce sie wysylac donejty naburmuszonemu i niereagujacemu na nie Majorowi, bo jara ich, ze nazwa go gejem. Jesli, razem z Dominikiem zablokuja je, to beda zbierac na lajtach tyle co Meksyk, albo mniej
@Docent_nauk: Na H mi taki ekspert który nie chce reagować na głos krytyki, tylko go wyciszyć?Będzie dokładnie tak jak piszesz.Wyciszy gimbów to już nic nie będzie, bo to oglądanie siedzącego Joora, to już od pewnego czasu czysty masochizm, a oni tego nie chcą zmienić. @sw-walenty: Chce żeby dupa go bolała i żeby pamiętał jaki to ból, gdy stanie się z nim to co stać się miać.
@TimmiTimmi:
Dobrze ze mi przypomniales. Wyzywal nas tez od patoli. O tym jak bardzo #!$%@? byl jego wpis, niech swiadczy to, posrod pierwsze odpowiedzi na jego wpis brzmialy "czy leczyles sie psychiatrycznie?" , oraz "Musisz byc bardzo samotnym czlowiekiem"...
@Docent_nauk: A ja widzę, że myślisz tylko o pieniążkach i masz gula. Nie biorę ani złotówki od Majora. Nigdy mi by to przez myśl nie przeszło. Robię to wyłącznie z czystej sympatii dla niego. Dlaczego wy nie potraficie zrozumieć, że istnieją jeszcze ludzie, którzy są bezinteresowni?
W dupie mam pieniądze Majora. Utrzymuję się sam z własnej działalności gospodarczej (sklep internetowy) i mam bardzo dużo wolnego czasu!
Ponieważ jestem skłonny do myśli
@Docent_nauk: Podaj maila. Wyślę ci screen z ośrodka terapii na Storczykowej. Otrzymałem pozwolenie na publikację. A co do twoich wyzwisk, które padają w moją stronę, to zostaną one przekazane odpowiednim służbom.