Wpis z mikrobloga

#bartosiak #geopolityka

Warto się zabierać za pierwszą książkę dr Bartosiaka, czy może już lepiej poczekać na drugą? Ktoś się orientuje czy treści pierwszej książki są podstawą, na której budowana jest druga, czy może są "przestarzałe" w obliczu drugiej?
  • 4
@Hot_Head: Chyba można niezależnie. Z tego co pamiętam w drugiej ma być trochę więcej skrótów myślowych wyjaśnionych w 1 książce, ale nawet jak jesteś bez pierwszej to nie powinno być jakiegoś problemu.
@Hot_Head: W momencie wyjścia pierwszej książki, byłem na bieżąco z wszystkimi wykładami Bartosiaka. W związku z tym, jego pierwsza książka mnie delikatnie rozczarowała. Merytorycznie była oczywiście świetna, ale nie było w niej praktycznie niczego, czego nie zawarłby w swoich wykładach (poza bardziej szczegółowymi opisami możliwej do wykorzystania broni).

Nadal jestem na bieżąco jeżeli chodzi o wykłady w/w i wydaje mi się, że do pełnego zrozumienia nowej książki nie jest wymagana pełna
@Hot_Head Druga już jest od wczoraj. Czytam. Jestem zawiedziony jakością map w e-booku. Totalnie nieczytelne. Chyba zrobię osobne zrzuty screenów i wrzucę na telefon bo na Kindle nie daje się NIC zobaczyć. :( O przeczytaniu opisów i legendy już nie mówię. Nie wiem jak będzie w wersji papierowej, jednak jej nie kupię.