Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#powazne. Zapisałem się niedawno na #bjj i okazało się, że często będę kulał się w parterze z loszkami, bo loszek jest nieparzysta liczba a ja jestem największym kurduplem wśród płci brzydkiej w grupie (chuderlak 171 cm here). Co robić, żeby mi nie stanął podczas jakiejś szarpaniny w gardzie albo dosiadzie? Boję się tego, bo wszyscy będą się śmiać że taki brzydal piwniczak jak dostanie bonera po sekundzie kontaktu z loszką albo co gorsza schlapię się w majty. Dopiero zacząłem i jeszcze bonera nie uświadczyłem podczas jedynej takiej sytuacji, ale to dlatego że byłem ostatnio mocno przemęczony oraz za dużo waliłem w ostatnim czasie.
#przegryw #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 18
  • Odpowiedz
Tak realnie to z moich obserwacji na jakieś sztuki walki chodzą albo 1/10 albo babochłopy tradycyjne xD


@Asterling: słabą grupę badawczą miałeś. Przekrój jest taki jak społeczeństwo - są od 1/10 do 10/10.
  • Odpowiedz
@Asterling: trenuję sw od lat i różne przypadki przerabiałem. Na boksie były najbrzydsze, ale na BJJ, MT, TKD czy KM trafiają się naprawdę fajne sztunie. Trafiają, czyli nie że wszystkie są. Tak jak w życiu. W szkole czy na studiach też nie spotykałem samych piękności. Może 10% była z wyższej półki genetycznej i podobnie jest na sztukach walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No ja znam akurat tylko i wyłącznie takie z boksu XD Więc może kwestia tego


@Asterling: heheh, możliwe. Zastanawiam się z czego to wynika w sumie? Na takim MT można dostać z łokcia albo kolana, a mimo wszystko zjawiają się tam całkiem ładne różowe. Pewnie boks kojarzy się z przemodelowaną twarzą zawodniczek zawodowych...
W zawodach MMA coraz fajniejsze dziewczyny startują:
https://www.tapology.com/fightcenter/bouts/89619-mma-attack-3-agnieszka-kuma-niedwied-vs-klaudia-apenit
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mysle ze bie bedzie problemu z wzwodem jak Ci spuszczą #!$%@?. Wpierw pomysl co by tu zrobic zeby pokazac męską siłę, a później jak juz obezwladnisz to martw sie takimi #!$%@?
  • Odpowiedz