Wpis z mikrobloga

@chlopiec_kolejne_drzwi: Jeśli się o nie dba! Zaniedbane długie włosy to coś strasznego. Odpychające i obrzydliwe. Długie włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Odzywki, maski i oleje hm konieczność. Facet, który nie ma pojęcia o pielęgnacji takich włosów lepiej żeby je ściął :c
  • Odpowiedz
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: No właśnie nie "poligloto" xD

Heurystyka dostępności (ang. availability heuristic) – uproszczona metoda wnioskowania polegająca na przypisywaniu większego prawdopodobieństwa zdarzeniom, które łatwiej przywołać do świadomości i są bardziej nacechowane emocjonalnie.

Ja na kucow mam w------e więc nie ma mowy o żadnym nacechowaniu emocjonalnym.

Ehhh. Jeszcze gdybys używał terminów których znasz znaczenie. No, ale to wypoku. Co się dziwić.
  • Odpowiedz
A piszą o tym mizianiu tylko damskie stulejki co można zaliczyć je jak i tego typka do kategorii 2/10


@wielkiparasol: w przeciwienstwie do meskich stulejek ktorych zdanie jest jakze istotne i tresciwe xD
Poza tym ladna projekcja xD

A kazda juz wyjaśniłem, ucielo mi prawie kazda, co swoja droga pozostalo trendem w dalszych komentarzach
  • Odpowiedz
@dobrze_smyram: nie chodziło mi bynajmniej o zapis słowa pankówna, tylko tak mi sie przypadkiem zaznaczyło jak to kopiowałem, chociaż trzeba przyznać, że sugerowanie że na dłuższe włosy może polecieć tylko pankówna z lat 90 jest jedną z twoich ciekawszych teorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz