Wpis z mikrobloga

Ktoś się zastanawiał kiedyś dlaczego Daniel nie płaci za czynsz a U2?
Przecież to nie jest ich xD #!$%@? to tak jak wy byście nie płacili za mieszkanie, dług cały czas rośnie, 70k było rok temu a teraz z 80k.
Chłop zarabia dziennie na streamach 1-2k ale za mieszkanie nie potrafi zapłacić xd nie mówię o całości tylko z miesiąca na miesiąc, ale co się dziwić po typie co za prąd 100 zł nie zapłacił i mu odcięło streama
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dzban
#danielmagical
  • 39
  • Odpowiedz
@Waldemarrr: nie spodziewaj się po nim nie wiadomo czego przecież to jest nieporadny życiowo oszust do którego uśmiechnęło się szczęście na jakiś czas, zarzekał się wiele razy zresztą są osoby które mają listy zrealizowanych/niezrealizowany celów więc wystarczy się przyglądnąć jaki obłudnik jest naprawdę.
  • Odpowiedz
@Waldemarrr: to jest człowiek nieporadny, do tego już jest to mieszkanie tak zadłużone ze nie warto walczyć skoro można mieszkać jeszcze kilka lat zanim zrobią eksmisje
  • Odpowiedz
@pavl_: ale ja wiem jaki on jest, tylko hajs się liczy, nawet jak matka się zesrała to zamiast wyłączyć streama, pogadać bez kamer to zaczął drżeć ryja na całą #!$%@? i śmiać się że się zesrała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agent89: Czyli są bezdomni? Czy może jednak po tym jak rzeczywiście się z tamtą wyniosą tracą zameldowanie?
  • Odpowiedz
@Nito: @agent89: w czwartek w uwadze wypowiadał się tam ktoś z pkp, sąd nakazał eksmisję z prawem do lokalu socjalnego dla Gohy i nieletniego syna, czyli tucznik tam nie jest zameldowany, co wiąże się z tym, że w razie śmierci Gohy tucznik spokojnie sie zrzeknie spadku (długów) po niej i za nic nie musi odpowiadać
  • Odpowiedz
@Waldemarrr: Lokal socjalny przyznany w wyroku eksmisyjnym. Dopóki gmina nie zapewni, nie jest możliwa egzekucja. A nawet jak gmina zapewni, to myślę, że PKP nie spieszy się z wnioskiem egzekucyjnym, bo to co by się #!$%@?ło przy opróżnianiu Urzędniczej i byłoby oczywiście streamowane na żywo, sprawia, że nikt nie chce się specjalnie w tym babrać. Gocha oczywiście odpowiada za czynsz (technicznie teraz jest to wynagrodzenie za bezumowne korzystanie), ale jest nieegzekwowalna,
  • Odpowiedz