Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, nie wiem do ilu osób dotrze ten wpis, ale chciałbym spróbować, za każdy plus podbijający byłbym wdzięczny.

tl;dr
Chciałbym poznać na wykopie osobę z którą zamieszkałbym w akademiku Agh-owskim w Krakowie.

Tak się składa, że od października tego roku wprowadzam sie do akademika w Miasteczku Studenckim AGH, w tej uczelni będę też studiował. Mój problem polega na tym, ze nie mam znajomego z którym mógłbym tam zamieszkać i nawet jeśli akademik mi bardzo odpowiada to idę tak naprawdę "w ciemno", nie wiem na kogo trafię. Dlatego jeżeli ktoś również ma podobny problem, to chętnie się zapoznam ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Coś o mnie:
niebieski, 19lat, raczej introwertyk, troche normik, lubie popiwniczyć, poczytać, cenie sobie spokój i wzajemne nie wchodzenie sobie w droge, ale wyjść do ludzi też potrzebuje, czy porozmawiać na jakiś ciekawy temat albo po prostu o głupotach, nie pale niczego, coś mocniejszego pije raczej rzadko, prędzej jakieś piffko #pdk Ogólnie to idzie sie ze mną dogadać jak jesteś ogarnięty XD

Piszcie śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#studia #niebieskiepaski #akademik #pytanie
#gownowpis dla zasięgu
  • 7
@Flan_: Tak. Jeśli dwie osoby dogadają się to można się zamienić. Jeśli są gdzie indziej wolne miejsca to też można kombinować. Dużo zależy od tego w jakim akademiku wylądujesz.
Ja na 1 roku dostałem akademik dopiero w drugim tygodniu października. Trafiłem na ludzi którzy byli strasznie dziwni. Bez problemu jednak potem załatwiłem przeniesienie do "swoich" ( ͡° ʖ̯ ͡°)