Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo już w grudniu pojawi się w sprzedaży Playstation Classic. Po obejrzeniu filmiku promocyjnego zwróciłem uwagę na klapkę z tyłu konsolki. Nie wygląda na atrapę a raczej na coś co można faktycznie otworzyć.

W starym poczciwym szaraku w tym miejscu znajdował się port Parallel I/O (wie o tym każda osoba, która miała GameShark'a), ale w przypadku Playstation Classic w tym miejscu spodziewałbym się slotu na kartę pamięci. Pytanie tylko czy będzie to slot na karty SD czy karty pamięci znane z Playstation Vita.

Jeżeli mam rację i taki slot się znajdzie to konsola będzie posiadała też moduł wifi i dostęp do sklepu Playstation Network!

Czy to możliwe w konsoli za 450zł? Tak! Sony już wypuściło konsolę z takimi możliwościami w podobnej cenie. Playstation TV okazała się komercyjną klapą, ale może w innym opakowaniu sprzeda się lepiej?

Jak myślicie? Możliwe, że Sony opchnie nam Playstation TV w postaci Playstation Classic czy się trochę zapędziłem z moimi przemyśleniami?

#playstation #psx #playstationclassic #retro #retrogaming #gry #przemyslenia
radziu_11 - Jak wiadomo już w grudniu pojawi się w sprzedaży Playstation Classic. Po ...

źródło: comment_tMQGFKp3shRis42bS6fqpAnGeoiWpnoo.jpg

Pobierz
  • 3