Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam się czy mam popsutego tindera, czy serio z moim wyglądem jest coś nie tak, czego po prostu nie jestem w stanie zauważyć. Zainstalowałem wczoraj tidera, zrobiłem sobie 3 fotki, nie jakieś na #!$%@?, raczej zwyczajne, ale wyglądam na nich nawet ładnie. No i po tych dwóch dniach mam 2 pary, z czego jedna mnie usunęła. xd
Dawałem w prawo dziewczyny, które mi się podobały z promienia 30km, a że mieszkam w mieście >100k to było to z 50 dziewczyn i z tego mam 2 pary, a właściwie teraz jedną. W rubryce gdzie jest napisane ile dziewczyn polubiło mój profil jest napisane 3+.xd
Co do mojej osoby to powiedział bym, że w mojej ocenie jestem przystojny, jestem zadbany, twarzy też nie mam jakiejś nieforemnej, albo zdeformowanej, mam wyraźną linię szczęki, jestem wysportowany, bardzo wysoki, dość rozumny. Jak patrzę w lustro to się sobie podobam, nie w jakimś narcystycznym znaczeniu, ale po prostu potrafię spojrzeć na siebie i wytknąć sobie swoje wady, więc jakbym był brzydki to bym to wiedział. xd
Serio się zastanawiam o co chodzi, bo w realnych kontaktach z dziewczynami nie byłem nigdy wytykany, żadna mi nie powiedziała, że fujka, albo coś. Jak gdzieś łapię z którąś kontakt wzrokowy to też, przeważnie nie uciekają wzrokiem, nie patrzą się z pogardą, przeważnie reagują entuzjazmem, uśmiechem. Miałem też przedtem dziewczynę, której się raczej fizycznie podobałem i nie rozstaliśmy się dlatego, że nie mogła na mnie patrzeć.xd
Co do tego popsucia tindera to był raczej żart, wiec kwestia musi siedzieć gdzieś we mnie
#tinder #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13