Wpis z mikrobloga

@mepps: możliwe, ja póki co mam same negatywne doświadczenia. Meble dosłownie z papieru, wypełnione powietrzem, rozpada się to w rękach. Szafa (wcale nie duża, jeden PAX czy jak to się tam zwie), a nawet mała szafka buja się na boki jak #!$%@? (tak, wiem, Ikea zaleca przykręcanie mebli do ściany co dla mnie jest #!$%@? XD totalne). Rozkładany stół mimo, iż jakościowo już odrobinę lepszy miał źle wywiercone otwory przez co
Krupier - @mepps: możliwe, ja póki co mam same negatywne doświadczenia. Meble dosłown...

źródło: comment_DzqYmgI53tGfYyasotXi0KvnxyqylgTE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@obsess właśnie odpowiedziałaś sobie na pytanie dlaczego nie powstanie, IKEA to globalna firma, jaki jest cel biznesowy w udostępnianiu tańszych produktów bogatszemu klientowi?
  • Odpowiedz
@azgag dokładnie tak, w polskich ikeach mebluja się Szwedzi, Norwegowie Niemcy a nawet Islandczycy w wielu przypadkach wynajmują nawet kontenery by towar przewieźć droga morska, po prostu wychodzi taniej
  • Odpowiedz
@Krupier: to masz straszne nieszczescie. Urzadzilismy juz kilkanascie mieszkan w ikee i po paru latach wszystko bangla. Ostatnio skladalem kuchnie (fakt, trzeba bylo ja przymocowac do sciany) i obylo sie bez najmniejszego problemu. Wystarczy dobrac lepsze fronty i wszystko wyglada i funkcjonuje elegancko.

Wiadomo, ze nie ma tam zawiasow bluma i innych rzeczy, ale to jest cena. Ja za swoja kuchnie w domu zaplacilem 60tys jest zdecydowanie lepsza jakosciowo, ale czy
  • Odpowiedz
@mepps: masz punkt odbioru w Szczecinie. Zmieniła się polityka całej sieci, prędzej w galerii handlowej coś otworzą jak w Paryżu albo niebawem w Warszawie, taki mały sklepik.( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
ale czy nie lepiej zaplacic nawet te 20 za ikee i reszta przeznaczyc na cos innego?


@bartek555: :O

Ja za kuchnię na wymiar z porządnych materiałów, wszędzie Blum (notabene tez przereklamowany) zapłaciłem niecałe 14k, a kuchnia wcale nie mała, ok. 10m2. Do tego jeszcze średniej wielkości wyspa.

Jakbym miał dać 20k za jakość Ikei to bym się chyba pochlastał. Serio, lepiej poszukać lokalnych firm, które to zrobią lepiej i taniej, Ikea
  • Odpowiedz