Wpis z mikrobloga

Mirki z #szczecin i trochę #budownictwo może ktoś jest w stanie potwierdzić info, że w przygotowaniu jest projekt pod nowy sklep #ikea i ponoć prace mają ruszyć na wiosnę 2019... Jakąś taką plotkę usłyszałem. I że wstępna lokalizacja to gdzieś pomiędzy rondem Uniwersysteckim a Rondem Hakena czyli w obrębie gminy Szczecin a nie Kołbaskowo
Pobierz mepps - Mirki z #szczecin i trochę #budownictwo może ktoś jest w stanie potwierdzić i...
źródło: comment_KLzN7psiZ46yAKQEFxitCgt2IJCjCVeT.jpg
  • 31
@mepps dużo w tym prawdy. Ale nadal brak konkretów. Ponoć Ikea była już blisko wybudowania w tamtym miejscu ale coś poszło nie tak. W każdym razie nie jest to priorytetowa inwestycja dla Ikei - na to wychodzi.
@ziobro2: @adgebworthy: no tak właśnie słyszałem że z gminą Kołbaskowo coś nie wyszło i dlatego stawiają na Szczecin. Ja już myślałem, ze po tym jak uruchomili punkt odbiorczy na Kasztanowej to sklepu definitywnie nie będzie
@vviktor_88: czemu za blisko? właśnie dla Niemców mogłoby być to dobre, bo ich najbliższa ikea jest w Berlinie. Jak przyjeżdżają na zakupy do outletu to przyjeżdżaliby do ikei
@kubapolice: Podobne, ale nie takie same. U nas są niższe ceny. Faktycznie, jadąc po stolik Lack, nie opłaca się jechać do PL, ale wyposażając kuchnię już tak. Myślisz, że niemiecki konsument nie ogląda euro z każdej strony? To dlaczego tak wielu z nich przyjeżdża do nas na zakupy?
@Krupier: no jak kogoś stać na Klera to spoko ;) ale są serie w IKEA np hemnes, które jakościowo są bardzo dobre i biją na głowę takie badziewia z płyty g-k jak są w Bodzio czy BRW