Wpis z mikrobloga

@Marcel133 przestań się bać jesteś Lwem idziesz ich tam zjeść i dostać pracę
Potem się napijesz za to że dostałeś ją ewentualnie przez to że jej nie dostałeś
Życie jest piękne
@Marcel133: moja depresja to czarne scenariusze w każdej sytuacji, brak energii i motywacji do czegokolwiek, obwinianie siebie za każda porażkę, bardzo niska samoocena, mało co sprawia mi radość, a myśli i zachowania samobójcze to dla mnie codzienność. Niestety do tego wszystkiego dochodzą jeszcze inne moje ukochane zaburzenia psychiczne. Bardzo ciężko jest mi funkcjonować w społeczeństwie. Ludzie nie potrafią mnie zrozumieć, a ja sama często źle przekazuje to co chce powiedzieć lub
@Marcel133: Siema, nie chce mi sie spać, nie mam pomysłu na jutro, za tydzień, miesiąc, rok. Tak sobie siedzę i piwniczę, a moje życie to taka rutyna że nawet zwykłe wyjście gdzieś to takie wooow xD
@Marcel133: byłam przez pol roku na L4 od psychiatry i wbrew pozora dostawałam dość duży zasiłek - 1800 zł na rękę. Póki co łapie się prac dorywczych na tyle na ile mój strach przed ludźmi mi pozwala, a wraz z moim psychiatra obecnie pracujemy nad uzyskaniem dla mnie renty, która niestety nie jest wysoka. Poza tym wiele czasu spędzam nad tworzeniem muzyki i mam wielka nadzieje, ze pewnego dnia z tego