Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cisi: to jest właśnie problem z tego typu ludźmi. Nigdy do końca nie wiesz czy Cię trollują czy naprawdę są aż tak głupi.
  • Odpowiedz
  • 1
@europa szczerze?
Chciałbym żeby to byl trolling
Ale oba przypadki jakie opisałem w odpowiedzi do Ciebie absolutnie nim nie były
Wiem, ciężko uwierzyć w to o gejowskim państwie podziemnym, jak to usłyszałem to mój mózg zwinął się w rulon i odmówił posłuszeństwa na kilkanaście sekund
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cisi: kisnę z tego "gejowskiego państwa podziemnego" ale niestety masz rację, mam dokładnie takie same odczucia. Część mnie nie dopuszcza do siebie że ludzie mogą być a tak głupi. A są jeszcze bardziej niż mogło by się wydawać.
  • Odpowiedz
  • 0
@europa według mnie, niesamowite jest to że przy takim dostępie do informacji jaki dziś mamy, ludzie wolą korzystać z jednego źródła, i na nim oprzeć swój światopogląd
Pewnie wiele nazwaloby mnie tutaj typowym lewakiem, ale bardzo staram się czytać zarówno prawicowa, lewicową, jak i centrową prasę, i na tym oprzeć swój światopogląd
Ale skrajnej prawicy jak i lewicy znieść nie mogę, bo dla mnie skrajność jest po prostu znakiem ograniczenia umysłowego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cisi: nie każdemu chce się zadać sobie trud weryfikacji informacji. Ponadto ludzie mają skłonność do schematycznego myślenia i podążania za trendami zamiast samodzielnego myślenia. Niestety internet miał być w zamyśle bramą do skondensowanej wiedzy ludzkości a wyszło jak zawsze.
  • Odpowiedz