Wpis z mikrobloga

@Cheater

Wiesz jak jest z diagnozami psychiatrycznymi? Nie wiesz? To zastanów się czemu nie możesz "wyjść na prostą" tyle lat i czy aby diagnoza ci postawiona i leki są prawidłowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ładnie panu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cheater: nerwice potrafią mieć baaardzo ostry przebieg. Ja się właśnie nabawiłem jej jako chorobę zawodową programistów 15k, co tłumaczy dlaczego w internecie są oni tacy toksyczni. Może @lakukaracza_ do SSRI zarzuca benzo? Nie chciał bym wiedzieć że ludzie na benzo prowadzą pojazdy.
  • Odpowiedz
Jesli nawet po ssri+benzo dalej katolicy triggeruja go 24h na dobę


@Cheater: mi się wydaje, że gównoburza w okół jego osoby jest główną motywacją prosatanistycznej działalności na wypoku ;P
  • Odpowiedz
@Cheater: masz rację i nie masz racji, bo sie mi #!$%@? wczesniej. myslalem ze to zdanie odnosilo sie do przesady, a jednak do zgagulca. ogolnie to mnie wszystkie zadufane feministki z wypoku irytuja, ale to moja wada charakteru, bo nie lubie zadufanych w sobie ****. staram się rozwijać cnoty charakteru, więc mnie nie podpuszczaj.
  • Odpowiedz
Ogólnie unikam każdej wiary jak się da. Wolę pewną wiedzę i fakty.


@Cheater: lol, każda wiedza jest wiarą.

chyba nie zaskakuje cie ze czytam twoje komcie po lebkach od dluzszego czasu, odkąd zaczales isc w jakies teorie spiskowe?
  • Odpowiedz