Wpis z mikrobloga

@WykopekzDonbasu: rozwój wsteczny umysłowy - przeprowadzileś specjalistyczne badania w celu wydania orzeczenia?
sakramencka nadwaga? - Nom i? Ja znowu wyglądam jak patyczak a wagę BMI jest oki, kazdego to jest indywidualna sprawa póki nie ta osoba nie ingeruje w czyjeś bezpieczenstwo, prywatność
Mieszkanie z mamą - Matka miala osobne mieszkanie ale sprzedala i zaczal sie opiekowac ją na starość co mozna powiedziec, jest super postawą... a no zapomnialem lepiej do domu
@Gekon1234 Mogłeś poprzestać na jednym poście, bo zawalczyłeś o jupitera tak jak on o swoich rycerzy nigdy. Orzeczenie typu ciekawostka, bardzo popularne u twojego idola to po co mi fakty skoro wystarczą domysły? Skoro to indywidualna sprawa to w czym problem skoro została wymieniona jako INDYWIDUALNE OSIĄGNIĘCIE konkretnej osoby? Dodatkowo te piermandolenie rycerza w drugiej części.
Mama do domu starców? Tylko tyle widzisz? Wóz albo przewóz, czarne albo białe. Zupełnie jak nasz
@zader7: co osiagnal? Ma ludzi, ktorzy sa zainteresowani tym co robi w swoim zyciu. Ja go przestalem regularnie ogladac jak zaczal robic vlogi. Poprostu nie moge sluchac jak codziennie lepi vloga uzywajac tylko 100 roznych slow. Jest malo inteligentny, ale jest cwany. Ludzie, ktorzy go ogladaja codziennie tylko po to, zeby go obrazic i obsmiac nie sa ani inteligentni ani cwani. Sa przegrywami.
@zader7: dzieki. Nie pozostalo mi nic innego jak zalozyc wlasny kanal na youtube i szukac przegrywow. Jednego juz znalazlem.

Tak z ciekawosci: masz przyjaciol? Takich realnych a nie ludzi z internetu. Czesto wychodzisz z domu? A moze to mamusia i tatus robia za ciebie wszystko?
Typowy polaczek zawistnik. Ale musi cie dupa bolec. Nigdy nie osiagniesz tego co ten koles, ktorego codziennie ogladasz i obrazasz.