Wpis z mikrobloga

TL;DR Moje boje, czyli lakukaraczy historia bana.

Witam po banie. Było ciężko, bo odebrano mi mój jedyny środek odreagowywania nerwicy. Próbowałem innych mirkowych hobby: oglądałem żużel dwa dni, ale gdy zaczęło i się podobać 500+ przerzuciłem się na trzecią ligę hiszpańską, niestety po dwóch dniach oglądania przestałem rozpoznawać litery i zapomniałem jak się mnoży do 100, więc to też porzuciłem. Przeczytałem więc osiem książek, wszystkie w językach obcych by przywrócić właściwy poziom IQ.

Raz się nawet na chwilę nawróciłem. Idę sobie spokojnie chodnikiem a tu nagle jeb mnie światłość oślepiła i słyszę głos

- dlaczego mnie prześladujesz
lakukaraczo?

Niestety to tylko leków zapomniałem tego dnia łyknąć :/

Co tam jeszcze wam powymyślać? Dwa tygodnie czasu, a ja nie przygotowałem żadnego tekstu - żenada.

Za co miałem bana? Nie wiem do teraz. Pierwotne "flood" zamieniono na "manipulacje", a w profilu wisiało nieodpowiednie treści. Pomimo usilnych i powtarzanych wielokrotnie próśb do moderacji o wskazanie mi powodu nie otrzymałem ŻADNEJ odpowiedzi. @a__s proszę napisz mi za co miałem bana? Za definicje pedofilii? Tę co teraz tutaj wklejam?

6D32 Pedophilic disorder
Description
Pedophilic disorder is characterized by a sustained, focused, and intense pattern of sexual arousal—as manifested by persistent sexual thoughts, fantasies, urges, or behaviours—involving pre-pubertal children. In addition, in order for Pedophilic Disorder to be diagnosed, the individual must have acted on these thoughts, fantasies or urges or be markedly distressed by them. This diagnosis does not apply to sexual behaviours among pre- or post-pubertal children with peers who are close in age.
https://icd.who.int/browse11/l-m/en#/http://id.who.int/icd/entity/517058174

Tamten wpis był jedynie łopatologicznym tłumaczeniem tej definicji. Drugi wymoderowany wpis to brak 18+ przy cyckach żony, ale tam sam wolałem moderacje by to poprawiła. Wkleję wam sska z ostatniego mojego odwołania do moderacji gdy wrócę do domu z roboty.

Z ogłoszeń parafialnych to chciałbym wam pogratulować bo udowodniliście, że #bekazkatoli to nie spam kilku narwanych trolli, co widać po wciąż rosnącej ilości wpisów. Wrzesień miał być naszym końcem, a idziemy na kolejny rekord. Widocznie w naszym katolibanie już krytyka KK nie jest tematem tabu i coraz więcej z was ma odwagę pisać co myśli o tej instytucji.

PS: Na "Kler" do kin marsz.

#oswiadczenie #neuropa #gimboateizm
  • 69
@a__s: Poproszę o takie samo sprawdzenie mojego ostatniego bana, gdyż mam spore podejrzenia, że został bardzo niesłusznie na mnie nałożony. Kontaktowałem się kilkukrotnie przez formularz w tej sprawie i zawsze byłem zbywany przez was. A tutaj widzę udzielenie odpowiedzi prawie że natychmiastowe. Ciekawe czym sobie zasłużył "lakukaracza_" na tak priorytetową obsługę u was.