Wpis z mikrobloga

@tomosano: No po powrocie z tripa to się za siebie biorę, bo mam do realizacji fajny trochę niebezpieczny projekt do którego muszę być chudszy bo inaczej mogę ponieść śmierć przy jego realizacji xd
  • Odpowiedz
@MG78: mirku szanuje w opor :) co do pływania z delfinami jestem tak #!$%@? na siebie :D mialem okazje ale przyżydziłem 300pln xDDD i bede musiał jeszcze raz bo też mam na to ochotę ;)
Gdybys nie mial pomyslu na ten punkt moge ci poleciac jak go latwo tanio i przyjemnie odchaczyc :)
  • Odpowiedz
@turtelian: Ja to najlepiej z takimi dzikimi w oceanie, chociaż one podobno bardziej niebezpieczne niż rekiny :D Jak robiłem listę to nie myślałem, spodziewałem się że uda się ich aż tyle zrealizować zanim człowiek się przekręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MG78: no to moj sposob jest z oswojonymi w baseniku :D ale zawsze mozna odchaczyc :D dzikie w oceanie moze byc cizko spotkac + ciezko naklonic co by z toba poplywaly :D
kurde az chyba musze zrobic taka liste bo jest sporo rzczy ktore chce robic i robie, ale pozniej zapominam a tutaj zawsze mozna wyciagnac liste i wspomnienia wracaja :D
  • Odpowiedz
@turtelian: Hurghada.

Za 20$ miała transfer na łódź, rejs na snurkowanie, potem rejs na delfiny, a w jego czasie obiad, potem znowu kawałek podpłynęli i z 4 delfinami sobie pływali. W zeszłym roku mówi, że było ich 12/15szt, ale "bardziej wstydliwe". xD w tym roku dosłownie z nim płynęła.

@ Fuuertaventura chcieli za to 320zl gdy tam byłem xD
  • Odpowiedz
@fatmobil: W Peniche podobno nie ma :) Do tego pierwszy raz więc w wodzie niskiej, a one jak podpływają to raczej dalej od ludzi.

Btw rekiny nie są podobno wcale chętne do atakowania ludzi jak się uważa
  • Odpowiedz