Wpis z mikrobloga

Wykopki studenty UWM.
Nie wiem czy czegoś nie odwaliłam, ale jakiś czas temu w zakładce "zaliczenia etapów" wybrałam opcję "zgłoś program do rozliczenia". No i tak sobie żyłam, aż nagle dziś mi się przypomniało, że tam trzeba też jakieś podanie złożyć. No i weszłam w te "Złóż podanie" i nie mam tam żadnego podania, by rozliczyć semestr...... Co teraz? Dziekanat czy miał ktoś z Was może taką sytuację?
#olsztyn #usos
  • 13
@Luna98x Właśnie zostałaś wywalona ze studiów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dużo chyba zależy od wydziału, u mnie jak nie zlozysz tego podania, to panie z dziekanatu same to robią i jest wszystko ok. Możliwe, że u Ciebie było tak samo.
@Punkie: wow serio ? :D zgłosiłam do rozliczenia już jakiś czas temu a status zaliczenia semestru dalej mam jako "w trakcie". tak ma być?¯\_(ツ)_/¯ niżej niby mam że zgłosiłam do rozliczenia, ale nie wiem. ani rankingów jeszcze nie ma ani nic ;d
@Luna98x Trzeba troszku poczekać, dziekanat teraz ma jeszcze na głowie ludzi z dodatkowej rekrutacji, do 23.09 jest czas ale raczej powinno ci zaliczyć automatycznie
@Luna98x Te zaliczenia nic nie warte są, to jest jedna wartość w bazie danych tylko zmieniana na 1 lub 0, mógłbyś nic nie klikać a i tak Ci zaliczą. Jaki wydział swoją drogą? Ja kiedyś w trakcie semestru złożyłem i bez przypału było xD