Wpis z mikrobloga

@maciekicu: nie znam się, ale może to świadczyć o tym, że ty odkupujesz sprzęt, czyli nie dostaniesz papierka wcześniejszego, potwierdzającego zakup telefonu u producenta przez sklep. To nie daje podstaw do uznania gwarancji
  • Odpowiedz
  • 0
@cdawid1 W opisie tez jest wlasnie wzmianka, ze do zestawu dolaczony jest pierwotny dowod zakupu, chyba na tej podstawie moglbum ubiegac sie o gwarancje prawda ?
  • Odpowiedz
@maciekicu: ja jednak jakbym miał wydać tyle kasy (a sam myślę nad telefonem i biję się z myślami) to wolałbym wydać troszkę więcej, ale mieć pewność tego, że jak kupię to będe miał nowy telefon, z polskiej dystrybucji z normalną gwarancją. Poza tym masz pewność, że możesz odebrać korzyści które Samsung dorzuca do Galaxy teraz
  • Odpowiedz
  • 0
@cdawid1 jakie korzysci? Rozwiniesz coś?

Jasne, masz racje! Z tym, ze widze, ze ogólnie ludzie chwala sobie. Gosciu ma super sprzedawcę i same pozytywne opinie. Nie wiem juz co myslec sam
  • Odpowiedz
  • 0
@xspeditor A orientujesz sie moze, czy jezeli sprzedawca wystawi mi fakture vat 0% , ale do zwstawu dołączony jest pierwotny dokument zakupu to o gwarancje moge sie starac z tym dokumentem tak ?

Wgl jezeli telefon pochodzi z polskiej dystrybucji, bodajze T-Mobile (nie został kupiony na raty) to robi mi to jakas roznice ?
  • Odpowiedz