Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@OnePageTo: ja mam wrażenie, że to jeden wielki troll z tym prolajfem. Wszyscy tak naprawdę w dupie mają płody, tak samo jak w dupie mają dzieciaki siedzące w sierocińcach. Chodzi tylko o jakąś śmieszną ideologiczną wojenkę i uznanie katolickiego podejścia do życia nienarodzonego.
  • Odpowiedz
@Piottix: złagodziłem, nie chciałem żeby opinia przepadła. w tym chorym kraju nie można zrobić baneru napoju (piwa) a robi się plakaty z martymi dziećmi (pokazywane są na nich już dzieci z biologicznego punktu widzenia, nie płody). a później twoja 3letnia córka wracając z przedszkola pyta cię co to jest. jak dla mnie to kryminał
  • Odpowiedz
@Nidor: ale co tam jest przeklamane? jest zdjecie abortowanego plodu z podpisem ze to abortowany plod oraz drugi obrazek ktory pokazuje hipokryzje aborcjonistow. wiec jeszcze raz spytam co tam jest przeklamane?
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo oh, nie zmieniaj nagle narracji. Głównie to, że takie plakaty pokazują płód abortowany długo po legalnym terminie, a taki zabieg nie jest przeprowadzany dlatego, bo kobieta jednak nie chce dziecka. Przedstawiają w ten sposób aborcję jako jeden obraz i to jest przekłamanie. Polecam się trochę doedukować, żeby potem nie walić takich głupot. Potrafisz sobie w ogóle wyobrazić, że zabieg po legalnym terminie wykonuje się z jakichś powodów i jak muszą się
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo początkowo napisałeś o strachu przed prawdą o aborcji, więc nie odwracaj teraz kota ogonem. To nie jest prawda o aborcji, to przypadki, w których była konieczna w późnym terminie i przerobiona tak, aby wyglądała jak typowy zabieg. To kłamstwo, doucz się, bo aż wstyd takich rzeczy nie wiedzieć.
  • Odpowiedz
@Nidor widze ze @Kuduaty ma baner z 11 tygodniem czyli dopuszczalny w wielu krajach.
Osobiscie jestem zwolennikiem "przymusowej" aborcji jak to jest w skandynawii zeby nie rodzily sie chore dzieci i społeczeństwo nie musialo ich utrzymywac a problemem dla mnie jest to ogromne poparcie nawykopie dla bezpardonowej cenzury.
i odpowiadajac na pytanie
tak, nie mialbym nic przeciwko pedofilskim banerom poniewaz wolnosc slowa jest wartoscia nadrzedna, (inna kwestia jest czy przy powstawaniu tych
  • Odpowiedz
@OnePageTo: o to chodzi! Widzisz przekazałeś ich dalej. Tak samo jak reklama która słyszysz codziennie, jak kłamstwo które jest 100 razy powtarzane staje się prawdą
  • Odpowiedz
@OnePageTo: gdzie to zgłaszasz? i co powiesz nam jutro? "ok, zgłosiłem"? xd bo raczej na jakąkolwiek odpowiedź za prędko xd @Nidor: gdzie i jak się upewniłaś, że "możesz" to zgłaszać? xd

ja ogólnie nie pojmuję całej koncepcji tutaj tego zamierzenia w ogóle. Bo że niby co? Że takie wybełtane źółto-czerwono-nijakie wygląda "be" to od razu, że to złe? Poroniony ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomysł. Pokazać im
  • Odpowiedz