Wpis z mikrobloga

Czy jest ktoś z was w związku z osobą, gdzie pomiędzy wami są duże dysproporcje w zarobkach? Rok temu skończyłem studia, pracuję w zawodzie od 4 lat i może nie zarabiam dużo, ale starcza mi na przyzwoity poziom życia. Od pół roku spotykam się z #rozowypasek, który jest młodszy ode mnie o trzy lata, jeszcze studiuje i utrzymują ją głównie rodzice.

I tu jest problem. Jakieś wyjścia do knajpy częściej niż raz w miesiącu odpadają, tak samo jak w inne miejsca. Wycieczki też odpadają, co trzy miesiące ze znajomymi lecimy gdzieś na tydzień, oni ze swoimi dziewczynami, a ja sam... Ogólnie większość rzeczy, która wymaga pieniędzy odpada, przez co w tygodniu spędzamy ze sobą max 10 godzin, bo ile można tylko gadać?

Co robić? Bo chciałbym z nią być, ale ten brak kasy i to, że muszę się do niej przystosować obniża mój standard życia, na czym osobiście cierpię.

#zwiazki #feels #kiciochpyta #logikarozowychpaskow
  • 11
@Mamentyu
No a ile bedzie jeszcze studiowac. Nie myslala o jakiejs dodatkowej pract zeby moc cokolwiek odlozyc na wyjazdy czy cos.
Jak teraz jest problem to on i tak sie bedzie bardziej nawarstwiac. Nie jestem fanem oplacania wycieczek i innych rzeczy ale jakby uzbierala polowe hajsu to druga polowe mozesz jej dorzucic. Wazne zeby jej tez zalezalo. Ale ogolnie lipnie sie to zapowiada na przyszlosc.
@Mamentyu jak myślisz o niej poważnie to dlaczego jej nie zapłacisz tej wycieczki? Xd jak chcesz jechać. Wzięłaś młodą to takie życie, zanim ona zacznie zarabiać to minie z 5 lat xd mój kolega ma dziewczynę 19 lat, mieszka u niego za darmo, więc kasę z kredytu studenckiego ma cała dla siebie, zrobiła interes życia xd