Wpis z mikrobloga

Pytałem na forach to i tu zapytam. Mam problem z odtwarzaniem muzyki przez usb w Fiat grande punto w wersji sport z 2006r. Przeglądałem różnorakie tematy związane z blue&me i odtwarzaczem, lecz nic nie pomogło. Problem jest następujący, po pierwsze, po naciśnięciu przycisku source mam tylko jedną opcję "CD", próbowałem resetować, zmieniać formaty plików na pendrivie, nic nie łapie. Natomiast samo wejście ładuję telefon, jedynie kiedy pokazał się jakiś komunikat to gdy próbowałem wykonać aktualizacje, to wyskoczył komunikat "błąd konfiguracji". Posiadam tylko jedną złącze USB (powinny być dwa), to z przodu, tam z tyłu mam tylko otwór na zainstalowanie owego. Używałem do tego różnych pendrive'ów, lecz na nic to się zdało. Nie mam już żadnego pomysłu co mogę zrobić. Formatowałem pena na fat32/fat i nic.
Może jest tu jakiś spec? #fiat #punto #motoryzacja #informatyka?
  • 12
@Qzka: Kurde, dobrze wiedzieć, raczej to jest jeden z pierwszych egzemplarzy bo nawet nie ma na stronie instrukcji do wybrania z tego miesiąca ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Masak: To rzeczywiście może być jakiś problem. U mnie to było tak, że w źródłach nie było opcji media player i dopiero w komputerze jak puściłem piosenkę z pendrive to samo się aktywowało. Generalnie całe to b&m jest dziwne i osobiście podmieniłem je na aux do telefonu