Wpis z mikrobloga

Wiecie mirasy, teraz czlowiek jeszcze tak nie odczuje tej #niedzielabezhandlu bo wyjdzie na dwor, wezmie gluta za fraki na plac zabaw, skosi trawnik etc. Oszolomy dopiero odczuja ten #!$%@? zakaz jak zacznie calymi tygodniami siąpić deszcz albo pogoda nie pozwoli wyściubić nosa z domu. Dzieciaki jednemu i drugiemu tak wejda na leb ze sie szybko naucza ze nawet to glupie wyjscie do galerii przelamuje nude, dzieciak pogania w "kulkach" a on przy okazji zrobi zakupy. Teraz isc w takie miejsce dla samej atrakcji jest bez sensu. #niepopularnaopinia #zalesie #gorzkiezale
  • 7
@kjut_dziewczynka: kirwa mam #!$%@? 40 kilometrow do muzeum bo niedziela to #!$%@?. Poza tym kiedys muzea sie skończą a dzieciak w muzeum ktorego non stop trzeba do nogi wolac to meczarnia. Ktore male dziecko jak nie jest w wieku szkolnym bedzie zainteresowane czyms takim dluzej niz pol godziny?
@Fryceusz: nieprawda, takie np Muzeum Archeologiczne w Poznaniu daje ci za darmo specjalny przewodnik dla dzieci z zadaniami do zrobienia i dzieci się bawią. Ale rozumiem że łatwiej wpuścić w kulki. A point jest taki, ze robienie zakupów to naprawdę nie jest jedyna rozrywka w życiu.
@kjut_dziewczynka: moze i tak ale pracujac zmianowo chcialbym wiedziec sam co robic ze swoim czasem. To tylko przyklad... W zimie wyjdzie czy jest przydatny ten zakaz. Lubie miec wybor i nie lubie jak ktos mi zakazuje robic zakupy kiedy mi sie podoba. Czawami tylko w niedziele mamy czas na takie glupie lazenie po sklepach. Moze ja po prostu to lubie i jest to dla mnie forma spedzenia czasu? I mysle ze