Wpis z mikrobloga

#fifa18 #fifa19 #fifa #fut #ps4 #pytanie

Mirki. Handel to coins’y i obrót nimi. Coinsy oprócz inwestycji można zyskiwać oszczędnościami. I tu właśnie chciałbym zadać pytanie. Jak, na czym i kiedy warto oszczędzać? Jak robić taniej SBC? Których zawodników z paczek sprzedawać a których zachowywać nawet jak nie przewidujemy ich miejsca w składzie? Czy fitness squads to dobry pomysł? Odsprzedaż składu i kupno ich po krachu rynkowym? To nie jedyne pytania, jakie mi się nasuwają (ale nie tylko to wiec nie ograniczajcie się jedynie do tych pytań baa olejcie je, posługuje się nim by opisać sytuacje by zachęcić Was do podzielenia się swoimi metodami na "oszczędności"nawet tymi oczywistymi). Niestety chodź przygoda moja z FIFA trwa od wersji ’97 to od FUT’a broniłem się nogami i rękoma do ’18 a w ’19 z tego trybu i handlu chcę zrobić główny tryb - moje nikłe doświadczenie pewnie to zrujnuje. A że lubię maksymalizować wszystko co się da nawet jeżeli walka jest o grosika to pomyślałem że wywołam właśnie na taki temat dyskusję.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miedzcu @amn1337 widzę, że jesteśmy w tej grupie wszyscy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co do samego pytania, to najważniejsza rzecz. Nie otwieraj paczek za hajs z klubu, Nigdy! (chyba, że masz b.dużo coinsow)

Warto zachować karty, które będą mogły tworzyć hard linki, bo na 99% wyjda SBC gdzie przy kilku ligach trzeba zrobić spore zgranie - czyli ten sam klub, liga i narodowość :)
  • Odpowiedz
@Shatter: Wydawanie prawdziwej kasy, żeby BYĆ MOŻE pograć lepszym zawodnikiem (którym w sumie możesz pograć w zwykłych sezonach nie licząc ikon) to jeszcze większy debilizm niż wydawanie coinsów. EA tak świetnie ogarnęło marketing tego trybu, że ludzie dają się nabrać na płatny loot, gdzie w innych grach to samo krytykują ;) No ale ok, każdy wydaje swoją kasę jak chce.
  • Odpowiedz