Wpis z mikrobloga

@MatiVoyager66: #!$%@? nie rozumiem jak tak można. TV Publiczna powinna być bezstronna (a przynajmniej udawać) a tu codziennie jesteśmy bombardowani dawką propagandy na najwyższym Goebbelsowskim poziomie. I niech nikt nie mówi, że za poprzednich rządów tak było bo tak nie było!
@gloglo: masz racje za poprzednich rządów tak nie było bo wszystkie tv były pro rządowe i mówiły jednym głosem #!$%@?ć pis dlatego tego nie zauważałeś. Teraz jedna mówi #!$%@?ć PO a inna #!$%@?ć PiS taka różnica.
@sito83: Proszę nie rób ze mnie idioty i nie mów mi co zauważałem a co nie. TVP nie uprawiało tak bezczelnej propagandy a wiadomości nie były pisane pod linię propagandową jedynie słusznie rządzącej partii. Zdarzały się momenty gdzie mogłeś podważyć obiektywizm TVP lecz nie była to tak brzydka i poniżej pasa propaganda. Dzisiaj wiadomości są pisane pod aktualne trendy polityczne i w zgodzie z duchem uprawianej polityki rządu, kiedyś był to
@gloglo: tv publiczna była jest i będzie tuba propagandową bo jej prezesem jest zawsze członek partii rządzącej
I niczym sie wiadomości nie różniły za czasów PO jedynie były w innej formie bo prowadził je inny prezenter np. Kraśko
@sito83: pozwolisz, że będę inaczej uważał. Fakt, że na czele TV staje osoba mianowana przez partię rządzącą nie daje jej moralnego prawa do manipulowania faktami i przedstawiania postronnej wersji wydarzeń. Tak samo jak każda inna osoba mianowana do sprawowania funkcji publicznej w jakimkolwiek urzędzie. Ma ona reprezentować i szanować wszystkich Polaków nawet tych którzy na nich nie głosowali. I nie zgadzam się, że TVP za poprzednich rządów wyglądała tak samo. Dodatkowo
@gloglo: czyli jak mówię że za PO była taka sama #!$%@? w TV (bo była) to już jestem za PiS?
W tv wtedy była taka propaganda że nawet polsat tego nie udźwignął i czasem pokazał najbardziej obiektywne wiadomości.
Jak koparki i spychacze ściągali do wywiadów Tuska żeby budowały obwodnice w tle a po nagraniu zdjęć wszystko sie zawijało w inne miejsce i jedynie dzięki internetowi takie rzeczy wychodziły na światło dzienne?