Wpis z mikrobloga

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jaki jest sens tych rat na allegro skoro wnioski są rozpatrywane 2-5 dni? Jak chcecie kupić coś, co schodzi w kilka dni lub macie trochę przedmiotów w koszyku to zapomnijcie o tym. Jedna aukcja się zakończy i koniec. Musicie składać kolejne wnioski, wypełniać wszystko na nowo i liczyć na to przez następne dni, że aukcja nie skończy się przed rozpatrzeniem wniosku o pożyczkę przez jakiś bank. Według mnie ostry niewypał. Czekam już na odpowiedź od banku 2 dni i nic. Dzwoniłem do nich to powiedzieli, że to może potrwać do nawet 5 dni.
#allegro #ratypayu #payu
  • 6
@reconde4 przyszły 3 emaile. Jeden z potwierdzeniem zakupu, drugi z przesłaniem pieniedzy do sprzedającego i trzeci z pdf'em od monedo z rozpiską rat. Sms chyba tez przyszedł z potwierdzeniem.
@Wilfart: U mnie przyszły tylko 2 emaile coś w stylu [mbank] Potwierdzenie złożenie wniosku i [mbank] Wniosek o pożyczkę. Jest w nich napisanę tylko tyle, że mam czekać na rozpatrzenie, a w drugim ID wniosku i informacja, że powstał i to wszystko. Na tel cisza.