Wpis z mikrobloga

Witajtaaaa
Dzisiaj Czwartek i Jedna Czwartaaaaa Czelenżdzuuu ( _)
Szybko ten czas leci

Do rzeczy
Dzisiaj ART+ 15 Browaru Stu Mostów 25/100 1/4

+ W składzie słody jęczmienne, chmiell, drożdże, kakao, papryczki ̶j̶a̶l̶a̶p̶e̶n̶o̶ .... HABANERO i jakieś Laski z wanilli
+ Czuć rzeczywiście posmak lekkiej ostrości tej papryczki ale szybko łagodzi go pomska kakao
+ #!$%@? ale trafiony mix
+ Nie jest zbyt gorzkowe, bardziej słodowe i bardziej ciemne czyli takie jakie lubie
+ 6,7% więc ponad optymalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+ Fajna etykieta
+ Ciepłe pycha, zimnego nie piłem, żeby mi smaków nie psuło
+ Darmowe

- Cena 9zł za 330ml czyli 13,6zł za 500ml... Drogo
- Trudno dostępne
- Szybko się kończy
- Nie wiem gdzie te laski z Wanilli
- Z zapachu słabo czuć składniki oprócz charekterystecznego ciemnego piwa, no ale nie zapachem człowiek pije ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogółem piffko zajebiste i ciekawe. Jak ktoś lubi taki posmak pikantności z łagodzacymi ciemnymi palonymi słodami (chyba) i ka kałem to się piwem zadowoli. Szkoda, że portfel już nie
Jak na kraftowe o ile to kraftowe... to chyba jedne z lepszych

Ogłoszenia parafialne:

1. Piszecie mi że chcecie mi wysyłać piffka swojej roboty do recenzji, na pewno bym wypił i zrecenzował, ale chcę recenzować takie które da się kupić. Oczywiście mogę zrecenzować, ale nie jako kolejny dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Dużo osób myśli żeee o jak oo pije piwko codziennie to się uzależnię...I ostrzegają...że kiedyś pili codzienie po kilka browarow. #!$%@? jak ktoś przychodzi np. z pracy i jedynym zajęciem jakim ma jest przeglądanie neta lub oglądanie seriali i walenie przy tym browarów to się nie dziwię że łączy się przywiązanie do miejsca i danej czynności. To tak jak dla palaczy jest przywiązanie "że coś by się potrzymało w ręku" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla alkoholików którzy ostrzegają mnie że też będę jak oni... Róbcie coś innego, różnego dnia, nie popadajcie w rutynę bo to błędne koło. Praca - Browar - Sen, to nie jest dobra opcja. Przyzwyczajenia musicie wypełnić czymś innym, bo pusta dziura w mózgum potem będzie o to domagała. Rozpisałbym się więcej na ten temat, ale nie od tego to tag.

3. Do jutraaa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
Pobierz Damianowski - Witajtaaaa
Dzisiaj Czwartek i Jedna Czwartaaaaa Czelenżdzuuu ( ಠ_ಠ)
S...
źródło: comment_fMRdquBOENBCPky7bzxJmEcn5xCDNvCR.jpg
  • 63