Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, nie mam już konta na Wypok.pl od dwóch lat, a nie umiem znaleźć dobrego źródła w internecie.

Chcę kupić dwa #epapierosy , jeden dla żony, normalny, którego nie będzie żal jeśli go zgubi, i drugi do DMT. Na reddicie jest poradnik, z którego nie potrafię zrozumieć wiele, poza tym że powinien mieć przynajmniej 70W. Halp.

#dmt #epapierosy #narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet na polskim YT jest mnóstwo filmów na ten temat.
Np. kanał Oni Wapują. Generalnie to temat rzeka i tutaj trudno będzie rozpoznać Twoje potrzeby i Ci doradzić.
A jak jesteś analogowy, to idź do e-dymu, wyjaśnij co Ci potrzeba i coś Ci doradzą.
Polecam również sklep vapeclubpoland z tym, że nie prowadzą jeszcze internetowej działalności. Ale obsługa na naprawdę dobrym poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Dodam jeszcze, że nie wiem, co to DMT i chyba nie chcę wiedzieć, ale modów powyżej 70W jest setki i naprawdę wybranie jednego nie jest drobnostką, szczególnie po cudownej pisuarowej ustawie, która praktycznie zabiła handel elektronikami w necie. Można ściągać rzeczy od skośnookich, ale jest jakieś tam ryzyko, że na cle zostaną zatrzymane.
epet dla Twojej rozowej to nie problem, ale jw. - wybor ogromny i musisz sam sie zastanowic,