Wpis z mikrobloga

@Kolgarol: wiesz ja mam wywalone na podwykonawce, czy bedzie to skanska, czy mietek z chlopakami spod bloku. Licza sie efekty.
Skoro zdium za to placi, wybral w przetargu firme, po czym jak widac golym okiem, nie ma opcji na zakonczenie prac w wyznacoznym terminie. To ja nie bede latal za podwykonawca, tylko za urzedem ktory jest odpowiedzialny za taki stan z ramienia miasta.
Przypominam ze termin zakonczenia remontu to pazdziernik, tam
@Kolgarol: ja to rozumiem, ale zobacz jakie to generuje korki, jakie koszta dla wszystkich i jak wplywa na wizerunek.
A tam naprawde na terenie budowy snuje sie po kilka osob i to doslownie snuje sie.

Zestaw to teraz z tekstem, chcielismy remontowac w nocy, na szybko zeby nie utrudniac, ale ludzie w nas donicami rzucajo.

Nie widzisz w tym zadnego absurdu?
@PurpleHaze No tak. Dobrze że nie poruszam się w tamtym rejonie. Choć teraz wybory ida to powinno im się spieszyć by oddać jak najszybciej. A skoro nie oddają to coś poważnego się dzieje
@h0gan No to ja mam jeszcze lepiej bo po 15 mam 50%. A po 20 podwojne z stawki liczonej z tymi dodanymi 50% xD

Tylko, ze czesto mam wyjazdy np. 6~23, w tym z 8~10h jazdy do klienta. Czesto tzn. takie hardcorowe dniowki z 4~5 razy w miesiącu :D