Wpis z mikrobloga

@Chwilowo: Ja jestem super blada i mam suchą skórę, także te skórek nie powinny Ci podkreślić (jeżeli dbasz o cerę i nawilżasz):
* INGRID Mineral Silk & Lift - kolor 280 LIGHT IVORY (w Naturze są)
* BELL Illumi Corrector - nazwa koloru mi się starła, ale oczywiście ten najjaśniejszy

Są raczej w zimnym odcieniu. O dziwo tanioszka, a jedyne, które mi odpowiadają.
@anecior: Właśnie słyszałam od wielu, że podkreśla ale u mnie raczej tego nie zauważam, może czasami na nosie, ale to raczej wina tego, że nie nawilżam odpowiednio dużo buzi, generalnie jest bardzo okej i długo utrzymuje się na buzi. Może zastosuj bazę pod ten podkład?

@mirkomirka: Bourjois Healthy Mix niestety ma wszystkie odcienie bardzo ciemne, najjaśniejszy odcinał mi się bardzo na szyi i to był zakupowy bubel u mnie akurat.
@Chwilowo: Ja polecam Pierre René skin balance w odcieniu 20 champagne. Wszyscy mówią, że to odpowiednik Revlon colorstay 150 (też godny polecenia), ale wydaje mi się, że jest ciut jaśniejszy i chłodniejszy. A jeszcze jaśniejszy jest Revlon colorstay 110 ivory - jestem blada jak ściana, a nawet dla mnie jest za jasny!
@Chwilowo: AA Wings of Colour, Perfect Beauty + Ceramides, 201 ivory. Średnio jestem z niego zadowolona, mam do niego zbyt tłustą skórę. Niemniej, kosztuje jakieś 38 zł za 35 ml, sama nabyłam go na promocji -55% w Rossmannie. Upaciałam wtedy rękę wszystkim co tam mieli i wydawało się jasne, ten podkład wygrał. Nie żałuję, że przetestowałam. Faworyt na co dzień to nie jest, ale warto mieć jako zapasowy.

To jest beż
@Chwilowo: A musi być drogeryjny? Ja jestem blada (nic z drogerii nie pasuje) i uwielbiam Mizon snail repair bb, ma najładniejszy odcień ze wszystkich bb których próbowałam, nie zapycha, nie oksyduje, starcza na długo, cud miód ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chwilowo: mój idealny podkład to był affinimat maybelline light porcelain, może ktoś wie przy okazji czy można go gdzieś jeszcze dostać?