Wpis z mikrobloga

to uczucie gdy 25lat zyjesz jako prawik i jutro ma sie to skonczyc najgorsze xD Musze sie az #!$%@? zdrzemnac PS teoria o eksperymencue spolecznym okazala sie bledna bo locha mi wyslala over900 swouch zdjec bo boi sie ze mi sie nie spodoba. Sama wyforsowała pocałunki przytulanie xD Byłem #!$%@? u fotografa pamiętacie? Takie sa #!$%@? efekty xD Stay tuned #przegryw #tfwnogf #depresja #tinder
  • 20
@Eugeniusz_Zua: Odpowiem Ci posługując się analogią do filozofa. Pewnego razu Diogenez z Synopy udał się na targ i na jego środku zaczął się masturbować, czym spowodował ogólne zgorszenie. Ten na to odpowiedział: Gdyby tylko tak głód można było zniwelować przez pocieranie. Poza tym gdzie Polska i Afryka. Nie wiem czy zauważyłes seks nie jest potrzebą podstawową, ale bez niego można żyć. Chyba nie dostrzegłeś tej subtelnej różnicy. A nie sorry zapomniałem,
@Eugeniusz_Zua: Widzę, że bardzo mocno Cię coś zabolało. Już nawet nie chcą wchodzić w polemikę dotyczącą tego co OP napisał i w jaki sposób, to miałbym do Ciebie jedno pytanie: Czy autor przestanie być przegrywem nawet posiadając dziewczynę i doprowadzając do zbliżenia ? Mój komentarz nie miał na celu obśmianie kogokolwiek, był raczej pytaniem o sens i czy OP za dużo sobie nie wyobraża na ten temat.
@Poliorketes: Nic mnie nie zabolalo tylko byc moze dla autora jest to wazna chwila, ktora moze cos zmieni w jego zyciu, tego nie wiemy. Mozliwe, ze to bedzie dla niego cos co sprawi, ze przestanie byc przegrywem, ale oczywiscie ktos musi i tak przyjsc by napisac jakie to smutne oraz "jak nisko trzeba upasc"
@Eugeniusz_Zua: Zdajesz sobie sprawę, że wydźwięk obu sytuacji jest zupełnie inny ? I tak jak pisałem ktoś kto używa zwrotów "skończy się najgorsze'', "muszę się aż zdrzemnąć'' i będzie nam relacjonował przebieg sytuacji jest tak samo śmieszny jak wspomniana pierwsza kupka. .