Wpis z mikrobloga

#gwarancja #laptopy #laptop #asus #clevo #notebook

Cześć,

Ostateczna decyzja była już podjęta ale ze względu na kurs euro chwile sie wstrzymałem z zakupem Asusa a w międzyczasie poczytałem trochę o gwarnacji Asusa, trochę mnie zaniepokoiło to co wyczytałem. Chodzi oczywiscie o laptopy, chce coś lekkiego i bardzo wydajnego. Wybrałem N580GD z i7/16GB ram 1050 i ekranem 4k z Włoch. Cena ~5300 z gwarnacją D2D. Ale czy z tymi gwarancjami faktycznie jest taki problem? Nie polecacie Asusa pod względem gwarancyjnym? Co innego jak nie Asus? Miałem Della tam serwis był trochę irytujący. Teraz tak się rozglądam i widze jeszcze SMART7 KALLISTO GX15D albo Hyperbook Pulzar 15z choć on jest trochę drogi już...
  • 2
@cross099: Ale serwis Della to Ty szanuj - w moim Vostro 5568 po wyjaśnieniu sytuacji mailowo w przeciągu jednego dnia, następnego przyszedł Pan do domu i poza wiatrakiem wymienił całą górną część obudowy + zawiasy gdzie jeden udało mi się przyłamać (poprzez złą praktykę noszenia laptopa) oraz touchpad. Onsite Service After Remote Diagnosis to czysty RiGCZ.
Mam podobną zagwozdkę jak Ty - zastanawiam się do 5k nad czymś z 1060 najchętniej
@MrMuffin zgadzam się z Tobą. Serwis della jest świetny o ile gwarancja to NBD. Wtedy nie ma lepszych. Ja kupiłem Inspirona padła sekcja zasilania laptopa nie było 2 tygodnie. Ok do przeżycia. Następnie padła grafika. Wysłałem , dostałem go po 10 dniach. Otwieram pudło patrzę wynik ekspertyzy, że wszystko działa i nic nie naprawiali. Włączam i NVIDIA nie działa. Pakuje odsyłam o z opisem. 7 dni laptop wraca znów to samo. Dzwonię