Wpis z mikrobloga

@Luna98x: jak często jest w miejscowościach gdzie play ma #!$%@? zasięg? (wiochy itp). Jeśli tak to warto uciekać do tmobile bo zdecydowanie mają lepszy zasięg ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luna98x: jeśli chodzi o abo to zdecydowanie nie. Ile tj wpisów na forum że coś im doliczyli bezpodstawnie i co miesiąc reklamacje.
Natomiast polecam Orange na kartę zero problemów a no limit działa praktycznie jak abonament (a w przypadku gdy zapomnisz zapłacić doładowanie z banku zajmie minutę a nie musisz czekać kilku dni aż ktoś Ci konto odblokuje). Brak MMS.
  • Odpowiedz
@Luna98x: jestem w t-mobile od dawna i nie mogę narzekać, zasięg wszędzie super, nie mam sytuacji że znajomi mają, a ja nie. mam też drugi telefon przedtem w folx (play, ale też dostęp do innych operatorów), teraz w netia (play) i zarówno jakościowo, jak i samym zasięgiem t-mobile zawsze najlepiej (w folxie ustawiłem na sztywno t-mobile i się poprawiło, bo domyślnie play)
  • Odpowiedz
@Luna98x: chce sie przeniesc ze wzglefu na telefon ktory mnie interesuje. A playu chca 900, a w tmobile abonament 10zl wyzszy a tel o polowe tanszy. A teraz jeszcze ten tel jest w outlecie za 200
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luna98x: nie bralbym S7 w tej cenie. Wiem że to w ratach ale nowy zaplombowany taki telefon kosztuje 1050zl doliczajac dowolny nolimit ok 25zl praktycznie w każdej sieci robi ponad 200zl roznicy. Ew inny telefon.
  • Odpowiedz
@Luna98x weź sobie na raty w jakimś sklepie typu Neonet. taniej wyjdzie, a numer na kartę i już jesteś na plus o wiele wiele więcej. Nie rozumiem ludzi, którzy biorą abonament. Przecież przepłaca się tyle że szkoda słów.
  • Odpowiedz